Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pár napos-hetes terhes...

Ha pár napos-hetes terhes vagyok, lehet normális folyásom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 16:27
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Ja, bocs látam írtad, hogy a vasárnapot várod, akkor tesztelsz is, vagy csak arra nem várod a mensit? Egyébként nekem a cicik egyáltalán nem fájnak, kicsit sem érzékenyek, de hozáteszem olyan kicsik, hogy nagyon észre se veszem, hogy vannak. :) De pisilni sűrven járok! Ird meg, hogy mi lett, szorítok neked!
2008. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
örülök,hogy irtäl!nekem vasärnap nem kene megjönnie.azota sokszor görcsöl a hasam,meg fäj a felem,ami eddig nem volt jellemzö.na meg a cicifäjdalom.es tegnap ereket is fedeztem fel fürdes utän.de azert igazän boldog csak vasärnap leszek ha nam jön meg.az meg,hogy kicsi a cicid nem baj.terhesseg alatt ugyis megnö! :b de nekem meg hänyingerem nincs ugy különösen,csak itt-ott.de mär sokszor gondoltam,inkäbb elviselem a terhesseg összes kellemetlen mellekhtäsät,csak legyen baba! te nem?nagyon drukkolok neked penteken!majd irhatsz,hogy mi volt. erika
2008. szept. 30. 13:06
 13/29 A kérdező kommentje:
ja,es feher-kremes folyäsom nekem is van (egy kicsi),de olvastam is,hogy ez normälis,ugyhogy emiatt ne izgulj! :)
2008. szept. 30. 13:07
 14/29 anonim ***** válasza:
Szia! Én is így vagyok vele, hogy inkább legyen hányingerem, meg minden egyéb, csak baba miatt legyen. Hát én már nagyon azt gondolom, hogy nekünk nem jött össze, most bennem semmi poz. gondolat nics, úgy érzem nem jött össze. A testhőm is csak 36,3 volt reggel, úgyhogy az nagyon kevés. Azért még "türelmesen" várok a nem vártig , aztán meglátjuk. Majd írj, hogy veled mi lett.
2008. okt. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
mär nem vagy rosszul meg semmi?wc-re järkäläs?nagyon sajnälnäm ha nem jönne össze neked.en a hömet öszinten szolva nem is szoktam merni.nincs is meg läzmerönk.. :) azert värdd csak meg azt az 5.-et mi lesz.nekem a cicijeim meg mindig erzekenyek,es most folyäsom sincs...mär alig värom a vasärnapot,hogy megtudjam mi van!
2008. okt. 1. 15:15
 16/29 anonim ***** válasza:
Szia, folyásom az van, de nagyon kevés, fehéres-sárgás, krémes. Ilyen szerintem mindig is szokott lenni. Cicim változatlanul nem érzem, annyi, hogy a bal mellbimbón ilyen kis fehéres mirigyecskék lettek, de én ilyet még nem láttam és nem is hallottam, úgyhogy nem tudom ez mitől van. Hányingerem nem igzán van, szóval sokkal jobban vagyok, mint az előző napokban. Ha terhesség lenne, akkor inkább erősödnie kéne a tüneteknek, nem? Nem járok sürven pisilni, csak annyit mint szoktam. Szóval nem tudom! Nagyon izgulok már miattad, kiváncsi vagyok rá, hogy mi lesz.
2008. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
furi.nekem is lettek feher "mirigyecskek" :) a mellbimbomon.de szerintem mindenkinek mäs tünetei vannak.ugy ertem attol meg,hogy neked nem fäj a cicid,meg nem vagy rosszul,attol meg lehetsz terhes.de ezt majd penteken tudjuk meg.en meg ugy izgulok.mi lesz,ha tenyleg baba van a pocimban...hogyan mondjam meg a ferjemnek...?na de värjunk meg ezzel...
2008. okt. 1. 16:51
 18/29 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok az előző.Én nem pénteken tesztelek, hanem hétfőn, de még lehet hogy az is korai lesz. Nem tudom pontosan, hogy mire ne várjam, mert nem túl pontos a ciklusom. De 5-től 10-ig várható. Képzeld most este meg megint annyira görcsöl a hasam, megint ilyen mindjárt megjön érzésem van, hát most már nagyon várom, hogy mi lesz! Ha csak a szervezetem szórakozik, akkor készen leszek teljesen. Majd írj. Üdv.: G
2008. okt. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

most az este nekem is mindjärt megjön erzesem volt! :)

lehet,hogy meg együtt fogunk szülni?? :)

2008. okt. 2. 08:38
 20/29 anonim ***** válasza:
Szia! Még most is egész nap olyan érzésem van, mintha meg akarna jönni, már elmentem töbször wc-re, hátha tényleg előbb megjött, de nem! Fehér krémes folyásom még mindig van, kicsit több, mint eddig. A hőm viszont elég alacsony, úgyhoy reggel mindig elmegy a kedvem, holnap meg meg se mérem, mert csak elkeseredek. Ilyenkor napközben meg megint csak bizakodó leszek emiatt a görcsölés miatt. Vagy nem is görcsölés, csak inkább, hogy ott vannak a petefészkeim. Már annyira izgulok a vasárnap miatt, hogy neked mit mutat, nagyon reménykedek. Aztán én meg hétfőn jövök! Hát komolyan mondom, nagyon jó lenne, ha majd végig folytathatnánk az üzengetést a terhesség témánál is. Nagyon kiváncsi vagyok már mindekttőnkre, remélem nem csak beképzelem ezeket a dolgokat, mert már töb mindenki írt olyat, hogy pé-től a következő mensiig minden tünete megvolt , már teljesen beleélte magát és megjött a mensije. Remélem mi nem járunk így. Majd üzend meg, hogy mizújs veled! Gina
2008. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!