Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pár napos-hetes terhes...

Ha pár napos-hetes terhes vagyok, lehet normális folyásom?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 16:27
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok most mint te, nekem azt írta az egyik válaszoló, hogy lehetséges. Kiváncsi vagyok neked mit írnak. Neked milyen folyásod van? Az enyém fehér, ragacsos. Pé 19-én volt, legalábbis én gondolom, pontosan nem nagyon tudom, de 17-én voltunk együtt és nekem is 19 óta egyfolytában van ez a folyás.
2008. szept. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

A pé után 2-3 napig még megfigyelhető fehér krémes nyálka utána szárazságnak kell következnie.

A luteális szakasz közepén a szervezet újra ösztrogént termel, ami a hömérséklet csökkenéséhez és újbóli 1-2 napos nyálkatermeléshez vezet. Ez a nyálka leginkább krémes állagú és nem jelez termékenységet. Ez a jelenség kb. egy idöbe esik egy esetleges beágyazódással, de ettöl független. Terhes és nem terhes nökben egyaránt elöfordul.

2008. szept. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
az en folyäsom is feher-ragacsos.csak nem tudtam mire velni,mert 1-2 terhessegi tünet is jelentkezett.de akkor mostmär megnyugodtam! köszi!
2008. szept. 22. 16:46
 4/29 anonim ***** válasza:
Hát én is kiváncsi vagyok, hogy mi lesz, már nagyon várom a nem várt mensi idejét.És te milyen terhességi tüneteket tapasztaltál még? Mert nekem azt is írták, hogy pár napos terhességnél nem lehetnek még tünetek. Én is mégcsak max.10 napos terhes lehetek. Mikor fogsz tesztelni?
2008. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Nekem még 6 napom van hátra és most életemben először észleltem ezt a krémes, kissé ragacsos, egészen fehér folyást. Remélem sikerült. :-) Szorítok nektek is. E.
2008. szept. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Úgyszintén, majd írd meg, hogy mi lett. Nekünk még kicsit többet kell várni, de nagyon remélem, hogy poz. eredmény lesz. Én ugyanígy vagyok mint te, ha neked poz. lesz, akkor reménykedhetek én is. Légyszi ne felejts el! Addig is szorítok!
2008. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
hänyingerem nem nagyon volt meg,inkäbb ez a kis hasfäjäs,mellszurogatäs.egyszerüen erzem,hogy valami van.ezzel ti is biztos igy vagytok.mindig attol tartok,nehogy bekepzeljem magamnak a tüneteket,mert meg eleg korai...en is drukkolok nektek,es majd irok,hogy mi volt a tesztelessel!köszi a välaszokat
2008. szept. 23. 08:53
 8/29 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok, együtt vagyunk a férjemmel és már másnap egyfolytában azon gondolkodom, hogy na most összejött, hányingerem van e, többször megyek e pisilni, folyás va-e, nincs-e, mi terhességi jel, mi nem... Kicsit "beteges", de aki nagyon szeretne babát , az tudja, hogy miről beszélek. Hát kiváncsi vagyok, hogy mi lesz, majd írjátok meg, mindenkinek sok sikert!
2008. szept. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:
na mi ujsäg veletek?hogy vagytok?nekem a melleim iszonyatosan fäjnak...meg neha a fejem is.de majd vasärnap meglätjuk...
2008. szept. 29. 10:32
 10/29 anonim ***** válasza:
Szia, első válaszoló vagyok, meg azt hiszem az utolsó is én voltam, hát én pocsékul vagyok. Még majd csak 5-e körül tudok tesztelni, de már kezdek meghülyülni. Este erős hányinger kínoz, buborékokat érzek a hasamban , inkább arra lefele, szédölgök, derekam szétszakad. Folyásom 25-én barna lett , azóta megint sárgás, fehéres, de ragacsos, úgyhogy nemtom mi ez. Hőt nem tudom mérni, mert soha nem jön ösze, mert ugranom kell az ágyból. Veled mizu? Te mikor is tesztelsz? Te is enyire tükön ülsz? Lehet hogy én már csak beképzelek mindent, vagy csak felfáztam, vagy nem tudom! Várom a fejleményeket! Üdv.: G
2008. szept. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!