Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nincs normális folyásom,...

Miért nincs normális folyásom, miért ilyen vizes egész ciklusomban?

Figyelt kérdés

Soha nem volt még így. Most járok már a középidőben és még mindig csak vizes, ha felnyúlok akkor látszik, bár most kicsit fehéres volt a színe, de rettentő HÍG! Hétvégén meg volt egy olyan eset, hogy szó szerint kifolyt belőlem ilyen átlátszó víz, ennek volt egy kis szaga is! De ez csak akkor volt. Most már nincs semmilyen szaga. De nem a megszokott a folyás, azaz semmi folyás nincs, csak ilyen átlátszó vizes...

Ovulációm az állítólag holnap lesz kb. UH-n bizonyítva. De zavar, hogy most miért nincs semmi folyásom és miért ilyen híg? Volt akivel történt ilyen?

Még azt hozzátenném, hogy már az előző ciklusokban is furcsa volt, mert másabb jellegű volt ovu előtt és mensi előtt is, és más volt minden mint amit megszoktam, és az ovu fájdalom és mensi érzés is másabb volt és vérzés is másabb volt. Nem tudom az okát mai napig mi történhetett. Vagy egyszerűen csak változott a szervezetem, és már ilyen lesz?


2011. ápr. 28. 18:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem akkor volt először ilyen, amikor hormonprobléma miatt felborult a ciklusom, majd fél évig aztán nem is menstruáltam. Azóta helyreállt a ciklusom, de azóta is gyakran van vizes folyásom.

De ha van peteérésed, akkor ne aggódj, picit megváltozott a szervezeted, ennyi az egész!

Belőlem szószerint dőlt a víz, mintha bepipisiltem volna. De mióta újra van peteérésem, azóta csak annyi, hogy néha pici vizes folt van a bugyimon, valamint ha a hüvelyemhez nyúlok, akkor vizes a nyákom-néha nekem is pici fehér darabokkal.

2011. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hát remélem, csak a szervezetem változott és nem borult fel semmi, mert nekem mindig pontos mensim volt. Igen, van pé szerencsére, ez UH-n is bizonyított most már.

Velem is volt ilyen esett, hogy elöntött a víz. Ez nekem 2 hónapja volt és mensi közben történt: bent volt a tampon és úgyis kifolyt belőlem rengeteg mennyiségű átlátszó víz, hogy még a bugyim is átázott, mintha bepisiltem volna és más típusú fájdalmak is voltak.

Remélem, minden rendben lesz most már és nincs hormonzavarom.

2011. ápr. 29. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!