Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyit hizott a terhesége...

Ki mennyit hizott a terhesége alatt?

Figyelt kérdés
én kb.20kg.akkor voltam 55 kg és 70 kg körül voltam mikor szültem.ez volt 3 éve.most szeretnék babát de pajzsmirigy probléma miat 80kg vagyok.Nagyon félek hogy ha teherbe esek akkor sokat hiznék...Ki hogy volt ezzel??
2010. márc. 28. 11:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak a terhesség alatt 35 kg és még a teherbeesés előtt fél évben a terhesvitaminnak köszönhetően még 15kg-ot. Szóval a cirka másfél év alatt, amíg eljutottunk a tervezéstől a szülésig, 50 kg-ot rántottam fel. Sajnos 12kg még rajtam van, de a többi már lement. :-)
2010. márc. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
magamra csak 2 kilót, 4 hó szoptatás alatt meg lement 5 :) nem mondom, hogy könnyű volt, de sikerült nem meghízni, pedig hajlamos vagyok rá sajnos. szóval nincs lazítás azóta sem, pedig már ovis a nagylány :)
2010. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is két kilót, mert terhességi cukrom volt és diétáznom kellett. Aztán sajnos a szoptatás alatt sikerült felszednem jó pár kilót,( nem tudom mennyit,mert nem merek mérlegre állni) és most kezdtem el fogyózni. 1 éves a kislányom
2010. márc. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 25kg-ot híztam.De lement már úgy nagyjából 15kg.És a fiam 7,5hós
2010. márc. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.9kg híztam összesen,a kisfiam most 1.5éves és annyi a súlyom,mint a teherbe esés előtt:D

Üdv

2010. márc. 28. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Terhességi diabéteszem volt, diétáznom kellett. 7kg-t híztam.
2010. márc. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia!Én is pajzsmirigyes vagyok,nekünk 5 év után sikerült a baba!Amikor kiderült a betegség előtte 25 kilót híztam!Most 24 hetes vagyok és már 10 kilónál járok!Alig eszek valamit ,180 g szénhidrátdiétán vagyok szinte az elejétől és mégis!Azt nem mondom,hogy Nekem is így lesz,de sajnos a pajzs miatt lehet rá számítani:(((Meg + megzavarja egy kicsit a cukrot is!Pedig 6 hetente járok ellenőrzésre és még egyszer sem kellett állítani a pajzsmirigy gyógyszeremen!Az elejétől 62.5 mg euthyroxot szedek!!!
2010. márc. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19. hétben járok, és egyelőre fél kilót fogytam. De nem vagyok vékony alkat, lehet, hogy ezért.
2010. márc. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
pajzsmirigyes kismama.Én 150mg eutyroxot szedek.Igaz elsö szülésem után megmütötek vele.Nekem akkor fél év alatt összejött a baba.
2010. márc. 28. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!