Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hízott valaki meg a terhesvita...

Hízott valaki meg a terhesvitamintól?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 11:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Szia! Én még nem vagyok babás, de fél éve kezdtem el szedni az elevitet, azóta rámjött 12 kiló. :( Most probálom leadni, de mindig éhes vagyok. Az orvosom azt mondta, hogy hagyjam abba a vitamin szedését, csak magneB6-ot, és folsavat szedjek.
2010. febr. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%

Én nem. Januárban kezdtem el szedni az Elevitet, februártól próbélkozunk, júliusban estem teherbe, most vagyok 33 hetes. Csak pocira híztam és a mellem nőtt meg két számmal, de sehova máshova nem rakódott semmi.


Hízni akkor lehet, ha valaki többet eszik, mint amennyit kellene, ehhez viszont nem kell terhesvitamin.

2010. febr. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
ÁÉn augusztus ta szedek elevitet!Szeptemberben estem teherbe, és eddig össz 3 kilót híztam!Az előző terhességemnél nem szedtem semmit, ott 6 hónap alatt 15 kiló jött föl!Ez szervezet kérdése szerintem!
2010. febr. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én az Elevitet szedtem és a 27.ik hét környékén úgy szóltak rám a védőnőnél,hogy hagyjam abba a szedését,mert akkor már 15 kg felesleg volt rajtam:(
2010. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Én is híztam az elevittől. A doki szólt, hogy térjek át a Femibionra.
2010. febr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
én láttam másokon, mennyire hízlal, így el sem kezdtem szedni. magne B6, folsav bőven elég :)
2010. febr. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Èn nem mertem elkezdeni az Elevitet,mert sokaktól hallottam hogy az hízlal,így inkább Femibion 800-at szedem,abban is van nagyon sokféle vitamin,és nem is híztam meg töle.
2010. febr. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem hizlal semmiylen vitamin,maximum étvágyat csinál és ha nincs önuralmad elkezdesz kétszer annyit zabálni mint addig. Ez viszont nem a vitamin hibája:-)
2010. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Jaj, a sok babonás kismama mindent elhisz: az Elevetittől meghízunk, oldalt fekve nyomjuk a gyereket, ha megütöm a hasamat, meglátszik a babán stb.


Csak egy kis józan ésszel kellene elgondolkodni, hogy mégis hogyan lehetne vitamintól elhízni? Hs ez igaz, akkor adjunk vitamint az anorexiásoknak, elég az nekik, kaja már nem is kell, úgyis a vitamintól hízunk, nem a kalóriáktól, a zsíros kajáktól meg a szénhodráttól...

2010. febr. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az Elevittől egy hónap alatt 5 kilót híztam. Ráadásul nem is szedtem minden nap, csak minden 3. nap. Pedig akkor még terhes sem voltam. Nagyon nehezen adtam le. A Gravidától viszont non-stop hánytam. Most Femibiont szedek (Szintén 3 naponta.), és nincs semmi bajom.
2010. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!