Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hízott valaki meg a terhesvita...

Hízott valaki meg a terhesvitamintól?

Figyelt kérdés
2010. febr. 27. 11:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én a gravidát kezdtem el szedni. Még csak 5 napja, de eddig igazából semmi változást nem tapasztalok magamon. Igazából étkezés közben veszem be, hogy ne csináljon étvágyat, mert ugye savas.. Nekem szerencsére nincs hányingerem tőle.
2010. febr. 27. 19:24
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia!Én is mint sokan mások Femibiont szedek!Nekem nincs semmi bajom tőle,se nem híztam tőle!Magadtól kezdted el szedni vagy a nődokid mondta??Mert nekem azt mondta az Én nődokim,hogy a Femibion jobb,mint az elevit!
2010. febr. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 17éves voltam nagyon sovány, vékonyka voltam. A házidokim vitaminjekciókúrát adott, hogy hizzak kicsit, mert hiába ettem, még éjszaka is, de semmi nem maradt meg rajtam. Tehát gondolom valamilyen szinten biztosan hizlal, mert különben nem kaptam volna az injekciókat. Ezt a 16.07-es válaszolónak írtam. :)
2010. febr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én Gravidát szedek. Magamtól kezdtem el, mert babát tervezünk, és azért ezt a márkát választottam, mert magyar. De ha nem válik be akkor váltok. Mondjuk nem látom, hogy bármiféle változást észlelnék magamon.
2010. febr. 28. 09:54
 15/17 anonim ***** válasza:
Én Gravidát kezdtem el szedni, 1 hónap alatt 3-4 kilót híztam. Aztán átálltam az Elevitre, attól meg szorulásos lettem. Most a Femibion 800-at szedem, és az ég világon semmi bajom tőle. Én ezt ajánlom, bár egy kicsit drágább.
2010. febr. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én is gravidát szedek,most vagyok 29 hetes és eddig már 17 kilót híztam.azt hozzáteszem h terhesség előtt zabáltam mint az állat és egy kilót sem tudtam hízni pedig rám flrt volna,ugyanis 47 kilóról indultam.tehát szerintem van köze a nagy hízáshoz a vitaminnak.
2010. febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Szerencsére rajtam semmi változás nincs. Mondjuk én a fogamzásgátlótól sem híztam egy dekát sem.
2010. márc. 1. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!