Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki csinos volt, viszont...

Aki csinos volt, viszont terhesség során sokat (20-30 kg) hízott, mennyi idő múltán nyerte vissza elfogadhatóra az alakját? Császárosoknál milyen lehetőség van, ha nem szoptat?

Figyelt kérdés

Én kb. 30 kilót szedtem össze, pedig nem zabáltam, mégcsak kívánós sem voltam. 15 kg ment le ezidáig, de most nagyon stagnál. Tornáznom még nem lehet, kérdeztem az orvost. Napi másfél-2 órát sétálok a kicsivel, ettől mit várhatok és mennyi idő után(+házimunka, mindent egyedül csinálok, napközben még sosem aludtam)?


Bár leginkább a hasam zavar, 4 hónap után is úgy nézek ki, mint aki még 4 hónapos terhes. A minap a kórházban meg is kérdezték, hogy "Megint terhes vagy??" Elnevettem a választ, hogy nem, dehogyis, de igazán , nagyon rosszul esett :(


2011. nov. 9. 10:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sajna a hasfalam nagyon gyenge,igy még most is 3 év után is azt hiszik h terhes vagyok.

Császáros voltam én is.

Viszont máshol ugyanugy nézek ki mint régen,2 év alattt,szép lassan a kezdő súlyomnál voltam.

2011. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Két év??? Az sok, nem?

De örülök, hogy te már ott tartasz. Soha nem gondoltam, hogy a súlyomon fogok problémázni. A babánál is ez a legutolsó, gondoltam én....végülis így van, de azért vágyok arra, hogy legalább ne nézzenek terhesnek :(


Műtét nincs erre? Utánanézek, mit lehet tenni, és mikortól....na meg hogy mennyibe kerül :///

2011. nov. 9. 10:26
 3/11 anonim ***** válasza:

Szeretnék még babát,és akkor felesleges lenne a műtét...inkább erősítenem kéne rá.

fél évig szoptattam,addig nem diétáztam,utána meg direkt a lassu fogyás volt a cél,de igy nem is jött vissza rám semmi plusz.

2011. nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

22kg ot híztam. (cukros voltam)

10hónapja szültem, és egy vizilóhoz tudnám magam hasonlítani, császároztak, akármit teszek nem megy le, 60kg voltam 82szüléskor, most pedig 70

2011. nov. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ja azt elfelejtettem irni h 60nal kezdtema terhességet,80nal mentem szülni és 72vel jöttem haza,sokáig 75 voltam,utána is....



első voltam.

2011. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

60 kg voltam terhességem elején 22 kg mértem (ekkor pedig még csak 8 hónapos voltam)utána rá sem álltam a mérlegre annyira zavart és még a védőnőnél se néztem oda mikor mért......most 2 éves és 4 hónapos a fiam és még 1,5 kg van rajtam.Mások szerint már tuti hogy lejjebb ment mert sokkal vékonyabbnak nézek ki de szerintem csak elfelejtették hogy milyen voltam rég:)))A hasad teljesen lapos sose lesz az ugynevezett "kötény"maradni fog.De már simán elmegyek fürdőruhába strandolnbi vagy wellnesezni.Én most is ugyan azt eszem mint előtte pl.reggel sült szalonát:)))lehet hogy alkati kérdés is.De látványosan akkor fogytam sokat mikor biciklit vettem gyereküléssel és mostmár mindig azzal járunk.Igaz rá is teszek egy lapáttal mivel úgy állítom be a bicajt hogy nehezen tekerjem.Tornázni nincs időm gyerek,háztartás mellett(vagyis ha netezés helyett tornáznék akkor lenne:P)

Amíg kicsi volt én is napi 2x körbejártam a falut babkocsival.Jah és én nem tudtam szoptatni csak 3 hónapig és természetesen szültem.Sok sikert nyugi le fog az menni:)))de csak IDŐVEL

2011. nov. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Remélem, hogy visszamegy, mert anyukám 3 gyerek után is nagyon csinos, állítólag kiköpött mása vagyok :))

De most ő csinosabb, mint én :D

Am 180 magas vagyok, 65 kg voltam a terhesség előtt.

+ 20 kilóval úgy nézek ki, mint a hegyomlás....

Lapos végülis sosem volt a hasam, csak olyan kis normális.

Az idő lassan telik, ennyi a baj...

2011. nov. 9. 11:25
 8/11 anonim ***** válasza:

Víziló? Hehe, akkor én mi vagyok, mammut? 110 kilo vagyok :(

A terhesség előtt sem voltam éppen modell alkat, de formás voltam. Most meg... engem is folyton terhesnek néznek, mert a hasam borzalmas. Tornázom, diétázok, de a hasam....... :(

2011. nov. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Írtam egy plasztikai sebésznek....hogy meddig várjak, mikor és mit lehet kezdeni ezzel és főleg...mennyiért kb....
2011. nov. 9. 13:21
 10/11 anonim ***** válasza:

Lécci ird majd meg azért mit válaszolt.

(első vagyok)

nekem nem kötényhasam van,hanem egyszerüen semmi hasizzom nincs ami megtartaná ami mögötte van,igy feszesen félidősehasam van...

2011. nov. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!