Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki csinos volt, viszont...

Aki csinos volt, viszont terhesség során sokat (20-30 kg) hízott, mennyi idő múltán nyerte vissza elfogadhatóra az alakját? Császárosoknál milyen lehetőség van, ha nem szoptat?

Figyelt kérdés

Én kb. 30 kilót szedtem össze, pedig nem zabáltam, mégcsak kívánós sem voltam. 15 kg ment le ezidáig, de most nagyon stagnál. Tornáznom még nem lehet, kérdeztem az orvost. Napi másfél-2 órát sétálok a kicsivel, ettől mit várhatok és mennyi idő után(+házimunka, mindent egyedül csinálok, napközben még sosem aludtam)?


Bár leginkább a hasam zavar, 4 hónap után is úgy nézek ki, mint aki még 4 hónapos terhes. A minap a kórházban meg is kérdezték, hogy "Megint terhes vagy??" Elnevettem a választ, hogy nem, dehogyis, de igazán , nagyon rosszul esett :(


2011. nov. 9. 10:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

En csinos, vekony voltam elso gyerek elott is (178 cm es 60-62 kg), 25 kilot hiztam, szulessel lement 12, a maradek 3 honap alatt szinte spontan. Mondjuk nekem tejem nem volt, sportolni en elkezdtem 4-5 hettel szules utan, mert egyebkent is szerettem mindig. Az, hogy hasad marad-e alkattol fugg inkabb, mint irtam en sokat tornaztam tinikorom ota, eros, izmos hasfalam volt, a pocakom sem lett igy nagy terhesseg alatt sem, de a plusz kilok ellenere is szinte laposnak mondhato hassal jottem haza a korhazbol.


A masodik baba nagyon hamar jott, kb 11 kilot hiztam csak vele, szules utan viszont par honap alatt nagyon lefogytam, 55 kilora, ami az en magassagomhoz nagyon keves.


Nekem sokkal nehezebb volt az egy ev alatt erre felszedni 7 kilot, mint az elso szules utan leadni 13-at harom honap alatt.

Ezt csak azert irom, hogy lasd, tenyleg ez nagy mertekben egyeni.

2011. nov. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!