Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bevállalhatom a hármas rizikót...

Bevállalhatom a hármas rizikót? Vagy ne foglalkozzak vele, mert hülyeség?

Figyelt kérdés
A jónás naptár szerint ebben a hónapban 3-as a rizikó faktor.
2008. szept. 15. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Biztos tudnának az ebben a módszerben vakon hívők millió példát mondani, de szerintem tök hülyeség. Anno, kíváncsiságból, Én is nézegettem a "saját" Jónás naptáramat, de végül, közel sem azon a napon estem teherbe adott hónapban, amire ezt a naptár jósolta, most a 20. héten járok, és tök egészségesek vagyunk. Tök jó "mankó" ettől függetlenül, Én is nézegettem, de azért ne hagyatkozz rá. És majd ha már pocakban lesz a baba, el is felejted, hogy volt ilyen is. :-)
2008. szept. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Már van egy egészséges gyerkőcöm és a második terhességemből született kisfiam meghalt egy hónaposan.(szül után).Ezért paráztam be,mert most kezembe akadt a jónás naptár.Amúgy már

nem emlékeztem erre a hónapra:)

2008. szept. 15. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg megtudod nézni,hogy a meghalt csecsemődnél hanyas faktorban voltál!Azt mondják az ismerőseim,hogy ők megbiznak benne,mert bevált,s itt is olvastam,hogy egy hölgyeménynek ugy lett,ahogy a Jónás modszer irta.Sajnos 4 s faktoros volt,s meghalt a babája szül.után!!!A vélemények megoszló nagyon.Én is most ez miatt parázok nagyon,mert 3 s faktorban voltam,s most derült ki,hogy terhes vagyok!Atán kitudja!
2008. szept. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%
ne,csajok,ezt ne csináljátok!!!!ez itt a boldogság ideje!!!negatív gondolat,negatív eredményt szül!!!dobjátok a francba ki azt a naptárat!!!!mi a fenének idegesítitek magatokat!!??hülyeség az egész,a babátok egészséges,és szép lesz,ennyi!!!jónás meg menjen az....
2008. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én kiszámoltam a Jónás napjaimat, de ott nincsenek rizikó faktorok. Hogyan tudom megnézni a rizikó faktorokat?
2010. okt. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!