Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » PÉ. Után 36.9-re felment a...

PÉ. Után 36.9-re felment a hőm! Tegnap volt a10. napom és visszaesett 36.6-ra, ma már 37! jelent ez valamit? Vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
2009. jan. 31. 19:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki nem tud mondani semmi?
2009. jan. 31. 20:54
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon értem a kérdést. Mármint azt hogy peteérés után, de közben azt írod tegnap volt a 10. napod. Mert elvileg a 12-14 nap körül van a peteérés. Persze ez attól is függ kinek milyen hosszú a ciklusa. De amúgy úgy van, hogy a mensi előtt vagy közben, vagy rögtön utána esik le a hő, aztán ingadozik egy picit (egy-két tizedet) és peteéréskor hirtelen leesik, aztán a köv. mensiig felmegy 37 körülig (de van akinek 36,5 a max. ez is egyénfüggő). Aztán ha terhes lett valaki, akkor fenn is marad, ha nem kezdődik elölről, szóval mensi előtt, közben vagy után újra leesik, stb...

Talán tudtam valamit segíteni.

2009. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
előző vagyok, azt nem írtam, hogy peteéréskor még ált. van egy kis szúró fájdalom, kicsit görcsölős is talán (de ezt se mindenki érzi, vagy van amikor érzi, van amikor egyáltalán nem) és színtelen, nyúlós folyás is járul hozzá.
2009. jan. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat! PÉ. után 10 nappalt akartam írni! Rosszul fogalmaztam!
2009. jan. 31. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!