Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 évesen teherbe esett a...

16 évesen teherbe esett a barátnőm. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
elvetetnéd a babát, vagy megtartanád? tehát ölnél vagy felnevelnél egy babát 16 évesen?
2010. márc. 20. 16:08
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

ti olvassátok egyáltalán a kommentjeit??írta h ő nem a paija a csajnak mivel ő is lány.

amúgy én megtartanám.

2010. márc. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Mi az hogy ölnél???? Ez még gondolom egy pár hetes terhesség max 5-6. az még nem egy .... ááá minek vitatkozni hülyékkel. Tudod mit ha ilyen idióta tartsa meg, aztán ríjjon otthon a szüleinek, hogy nincs normális élete és menjen gyorsan hozzá valami alkesz idiótához.
2010. márc. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Ez az "ölnél" kifejezés tényleg durva. Persze a tiniknek nyomott média így tünteti fel.


Ha jobban belegondolunk, akkor még önmagára sem tud vigyázni, mivel terhes lett, és egyébként is, ő maga is gyerek még. Szóval ezek alapján az abortusz lenne a megoldás.

Nekem is volt abortuszom, de nem ilyen okból. Sajnos missed ab.-om volt, mert meghalt a pocaklakóm. Pedig tervezett baba volt, és 20-as éveim második felében jártam. Akkor nagy veszteség volt a számomra, de megértettem, hogy a természet nem véletlenül "szelektál".


Nehéz döntés előtt áll, és mi nem ismerjük sem őt, sem pedig a környezetét így valójában igazi választ nem tudunk adni. Mindenesetre a szüleivel beszélnie kell! Nem tudod, elmondta már nekik?

2010. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
megtartanám....
2010. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
nem mondta még el nekik mert fél elmondani.
2010. márc. 20. 19:01
 26/30 anonim ***** válasza:
47%

Én is 16 évesen lettem terhes,baleset volt.De sajnos el kellett vetetnem,mert akkor már egyedül éltem,albérletben és dolgoztam meg persze suliba is jártam.Nem fért volna bele egy gyerek akkor az életembe,és persze a munkahelyen se voltam bejelentve,szóval még magamat is elég volt eltartani.

DE: ha a barátnődnek segítenek a szülei( mert van ilyen biztos) akkor tartsa meg és ha más nem adja örökbe.Bár szerintem fel is tudnák nevelni,persze közösen és a gyerkőc apjával együtt.

2010. márc. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Kérdező! Biztosan terhes? Mik az erre utaló jelek? Csak késik a vérzése? Vagy van pozitív terhességi tesztje?
2010. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
pozitív terhességi teszt egy hónapja nincs menstruációja...
2010. márc. 20. 19:13
 29/30 anonim ***** válasza:
74%
Akkor kivizsgálásra is el kellene lassan menni, hogy jó helyen van-e a baba és minden rendben van-e nála. Ide egyedül is elmehet.
2010. márc. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 20 éves, főiskolára járok és becsúszott egy baba, most vagyok az 5. héten. Megtartom, ez nem is volt számomra kérdés egyetlen pillanatig sem! A barátommal is szakítottunk azóta, így valószínűleg egyedül kell majd nevelnem... Szeptembertől átmegyek levelezőre és dolgozni is tudok akár itthon... Nekem nagy szerencsém, hogy a szüleim mellettem vannak, azt mondták bármikor számíthatok rájuk!

Egyébként a barátnődnek nem tud senki normális tanácsot adni. Ő még csak 16 éves, az iskolában lenne a helye, valószínűleg nem tudná eltartani a gyereket. Viszont a szülők véleménye nagyon számít, hogy vajon támogatnák-e, segítenének-e felnevelni...

2010. márc. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!