Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A barátnőm nem védekezett, de...

A barátnőm nem védekezett, de a pasi kivette belőle még "az" előtt. Mennyi az esélye, hogy teherbe esik? Szerinte 50-50%. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 19. 10:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
inkább 55-45:)Létezik előváladék is
2010. aug. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát a statisztikák szerint kb. 10%. Ez elég alacsony, viszont ha beleesik ebbe, akkor az neki 100% lesz.
2010. aug. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kevés. Mi évek óta így védekezünk, mégsem lettem terhes. Persze lehet pechje...
2010. aug. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 eszo ***** válasza:

háát, ha a statisztikákat nézzük, akkor valóan kevés az esélye..mert ha mindkét fél makkegészséges, és peteéréskor vannak együtt,akkor is csak 33% van a terhességre..


úgy tudom megszakításnál meg 5%..szóval elenyésző, de ki tudja, ha szupertermékeny és az előváladékban voltak hiperaktív spermiumon, akkor bármi megeshet.


ennek ellenére azt mondom, hogy nem terhes!


max. teszteljen egyet a menzi ideje körül..

2010. aug. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát barátnőm 2x így lett terhes,szóval azért nem csak 30% az az esély,vagy 5:)
2010. aug. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
és mielőtt 2*terhes lett így, soha nem hibáztak. pont akkor esett így teherbe, amikor 2* így csinálták? azért ezt nem hinném. addig jár a korsó a kútra... inkább erre tudok gondolni
2010. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
addig jár a korsó volt 6 hónapig...mégis eltört:)
2010. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Védekezni kell ha nem akar gyereket az ilyen kis együttlétekből vannak a nem kivánatos gyerekek.
2010. aug. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
látok rá esélyt, hogy néha-néha nem sikerült időben kivenni. de lehet, hogy csak simán peches, mert 6 hónap is gyorsnak tűnik. De az biztos, hogy ez nem lehet alternatíva a védekezési módra, amikor óvszert bármelyik kisboltban kapsz, vagy tablettát írathatsz a nőgyógyászoddal. Aki nem akar babát és nem tartaná meg, ha így becsúszna, az ne így "védekezzen"
2010. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 eszo ***** válasza:

bocsi, de mondtam, hogy ezek statisztikai adatok, és VALÓSAK!!nézz utána..


az egy dolog, h a bnődnek 2* sikerült így a baba..biztos hipertermékeny! :-))

2010. aug. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!