Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 évesen teherbe esett a...

16 évesen teherbe esett a barátnőm. Mit kéne tenni?

Figyelt kérdés
elvetetnéd a babát, vagy megtartanád? tehát ölnél vagy felnevelnél egy babát 16 évesen?
2010. márc. 20. 16:08
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Ne vetesse el! Semmiképp nem szabad asszisztálnunk egy kisbaba életének kioltásához tanácsokkal! Szülje meg, és adja örökbe, vagy segítenek a szülők, de nem a gyilkosság a megoldás! Vállalja a felelősséget, és ne legyen gyilkos!
2010. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
vis az ő szüleik bevonásával:)
2010. márc. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
16.19 vagyok, bocs, nem láttam még a közbeszólást!
2010. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim válasza:
Berendezni egy babaszobát, sok sikert.
2010. márc. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Nah ha osztálytársad, akkor valószínű jó barátnőd is. Nézd, tény, hogy egész életében bánni fogja az abortuszt, nem igazán szoktak mosolyogva kijönni onnan, szóval én is azt mondom, hogy ha már így alakult és van lehetősége, akkor tartsa meg a babát, de nem lehet elítélni, akkor sem, ha nem tartja meg.
2010. márc. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Egyébként biztosan gyereket vár?
2010. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Egy abortusz 16 éves korban még sokkal kockázatosabb, mint felnőttként. Ha úgy dönt, hogy nem tartja meg a babát, nagy esély van rá, hogy meddő lesz. Az egyik barátnőm is 16 évesen esett teherbe, és ő megszülte a babát. Később le tudott érettségizni a gyerek mellett, ma meg már diplomája van és dolgozik (3 gyereke van már azóta). Persze ebbe belejátszik az is, hogy a barátja és a szülei nagyon sokat segítettek neki. Tudom, nem mindenki olyan szerencsés, mint ő. Akárhogy is döntötök a barátnőddel, remélem, tanultatok az esetből, és ezután nem fogtok felelőtlenül szexelni!
2010. márc. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim válasza:

Még jobb, ha mondjuk fiút szül akkor késöbb még járhatnának is egymással, hiszen csak 16 év a korkülönbség, és manapság úgy is ez a divat.

Na meg így családban maradna a dolog.

2010. márc. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Ne mondjátok már ezt a meddőséget. Ma már nagyon vigyáznak és pontos technikával csinálják az abortuszt. Régen nincs már küretkanalas kaparás. És az első terhességnél is másképpen csinálják az abortuszt, mint azoknál, akik már szültek vagy volt már abortuszuk.
2010. márc. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:
Én már 24 éves vagyok, de ha teherbe esnék, akkor is elvetetném, nemhogy 16 évesen. Teljesen tönkretenné az egész életemet egy gyerek.
2010. márc. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!