Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Munkanélkülieknek ingyenes az...

Munkanélkülieknek ingyenes az abortusz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 23:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
62%

De hülye vagyok,hogy megnéztem ezt a videót:(((((((Azóta nem vagyok észnél!Még meg is könnyeztem...


Bocsánat.

Kérdésedre a válasz:

Lehet kérni költségmentességet,de a hivatalos szervhez kell bemenni,ahol ki kell tölteni egy adatlapot,kérdezne,Te válaszolsz...

Sajnálom,hogy így döntöttél,de biztosan meg van rá az okod.Én nem ítéllek el,nem is ismerlek,mivel csak Te tudod és tudhatod az életed.

5+3 hetes km

2010. márc. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
Bocs, hogy nem a kérdésre válaszolok, hanem a videó kapcsán, de muszáj néhány dolgot tisztázni itt, azt hiszem: a 12 hetes, sőt már a 10 hetes magzatnak is meg van mindene. Azok a szörnyűséges kis darabok nem a nőgyógyász aberrátlsága, hanem ilyen kis darabokban jön ki a szerencsétlen kis lény a kaparás után! Aztán így kell ellenőrizni, hogy mindene kijött-e. Ez több, mint borzalmas, és pont ezért kell tisztában lenni a borzalommal annak, aki az abortusz mellett dönt. Én biztos csak akkor választanám, ha nagyon-nagyon beteg lenne a babám. Persze a nagyobb babák a videón biztosan betegek voltak, lehet, hogy spontán vetélés miatt kellett meghalniuk. Nyilván a videókészítő célja a sokkolás volt. Nálam elérte a célját...
2010. márc. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%
évek óta nincs oylan a terhesség korai szakában, hoyg kaparás. vákuumoznak. (nem tudom, mikor készült a video, mert volt annyi eszem, hogy nem néztem meg. nekem nem volt abortuszom soha, azért meg minek nézzem, hogy visszajöjjön az ebéd...)
2010. márc. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
nem gondolom,hogy munkanélküliként ingyenes csak olvastam valahol és gondoltam megkérdem,hátha kapok értelmes választ.Ezeket köszönöm is
2010. márc. 19. 16:26
 25/30 anonim ***** válasza:
30%

Nem hiszem hogy beteg a baba, azt ideírta volna a kérdező.

Ez puszta önzés: nem akarja kilenc hónapig hordozni, kötődni hozzá, aztán meg örökbe adni, meg akarja spórolni a lelki szenvedést.

De ott a bibi, hogy a baba nem tehet róla hogy megfogant, ez vagy a ti figyelmetlenségetek vagy az élet és kész, van ilyen. A döntés viszont a tiéd.

Add örökbe, hadd éljen.

2010. márc. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!A kérdező biztos nem fogja neked leírni az élettörténetét csak,hogy neked megfeleljen és a kérdező azt sem írta,hogy babát várna!Ha jól látom csak egy gyerekkel kapcsolatos kérdés van ,amiből nem következik egyenesen az,hogy gyereket vár!Hihetetlen,hogy milyen sz@r alakok járnak erre az oldalra is!Te itélkezel mások felett?Inkább a saját portádon nézz körbe ,biztosan hibátlan vagy,akkor bocs...nevetségesek vagytok az ilyen kommentekkel,hihetetlen,hogy nem lehet csak kiváncsiságból feltenni egy kérdést!
2010. márc. 19. 19:22
 27/30 anonim ***** válasza:

Én nem értem hogyan fajult idáig egy adott kérdésre a sok válasz...:(

Szerintem a Kedves Kérdező,nem arra kíváncsi,amiket egyesek írnak,hanem olvassátok el a FŐKÉRDÉSÉT!

Miért ell ítélkezni mások felett?Nem értem.Millió oka lehet ,amiért egy baba nem születhet meg.Leget a Kérdező szeretné azt a babát--hiszen írta,hogy ő sem az abortusz híve.Akkor meg miért nem lehet tiszteletben tartani a döntését?

Ő ha így döntött,lehet nem véletlenül történt így.Mi nem ismerjük a körülményeit,sem a Kérdezőt,miért nem lehet normális választ adni a kérdésére?


Kedves Kérdező!

Ha ott ahol élsz van családvédelmi szolgálat,ott megadják a pontos elérhetőségeket ahol díjmenetesen tudnak segíteni,és ha elmész a nődokihoz,megállapítja a terhességet,meg is fogja kérdezni,hogy meg szeretnéd-e tartani.Ha azt feleled,hogy sajnos nem tudod megtartani,akkor egy adatlapot ad,és ő is mondja hova merre.

Vannak segítőkész hivatalok.

Sok sikert kívánok,és remélem hamarosan átvszeled ezt az időszakot.

5+3 hetes km

2010. márc. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Szerencsére vannak még normális emberek,akik a kérdésre válaszolnak:)Köszönöm nekik!
2010. márc. 19. 21:48
 29/30 anonim ***** válasza:

Na hogy alakult?

Ingyenesen megcsinálták?

2010. jún. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 A kérdező kommentje:
Nem voltam terhes, csak érdeklődtem egy bizonyos dolog miatt, de ez már tárgytalan:)
2010. jún. 12. 11:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!