Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Munkanélkülieknek ingyenes az...

Munkanélkülieknek ingyenes az abortusz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 23:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
32%
Fasza! Jaj de jó, rohanjunk! Jelentkezzünk be munkanélkülire, és akkor nem kell védekezni!! Ja, hogy az egy élet? Ja, hogy az gyilkosság? Ja, hogy az a saját gyereked meggyilkolása, akinek esélye sincs védekezni, és a saját édesanyja testében hal meg, ahol ösztönösen biztonságban érzi magát!
2010. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
és még az milyen fasza,hogy nem ez volt a kérdés ugye?te csak ne itélj meg senkit,hogy ki mikor van olyan helyzetben,hogy gyereket vállajon ,mert SEMMI KÖZÖD HOZZÁ!Mileött jönnél az értelems válasszal,csak felvilágosítalak,hogy védekezés mellett is lehet teherbe esni!
2010. márc. 18. 23:35
 3/30 anonim ***** válasza:
76%

HELYES védekezés mellett igen nehéz teherbe esni...kíváncsi lennék én arra a védekezésre..."szakadtgumit" hagyjuk már, arra van a 72 órás...


nade a kérdésre:


én úgy tudom, hogy nem ingyenes senkinek, ki kell fizetni, csak erre adhat a helyi önkormányzat rendkívüli segélyt, és abból fizeti akkor ki a delikvens. egyébként a családsegítőbe mindenképpen elküldenek előtte, és ott többek között erről is tájékoztatni fognak. ha nem, kérdezz rá!


legközelebb meg ésszel...

2010. márc. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem se ingyenes ha jól emlékszem van egy bizonyos szegénységi méltányosság, ami egy csökkentett összeg. Először orvos, majd védőnő és ő majd elmondja ha rákérdezel.


Egyébként én helyesen védekeztem és 3 évig nem estem teherbe, aztán beteg lettem és antibiotikumot kellett szednem és elfeljtette a doki mondani hogy a két gyógyszer üti egymást és láss csodát terhes lettem holott a gyógyszer miatt védettnek kellett volna lennem. Ez van.

2010. márc. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

te még nem hallottál arról,hogy gyógyszer mellett teherbe lehet esni?

Köszi a választ a kérdésre

2010. márc. 18. 23:47
 6/30 A kérdező kommentje:
Igen én is hallottam már ilyen esetről mint az utolsó kommentes esete.Ez már tiszta káosz,sok ember akivel beszéltem azt mondta ingyenes,sokan pedig azt amit ti.
2010. márc. 18. 23:50
 7/30 anonim válasza:
12%

Csak neked, csak itt és csak most:

http://www.youtube.com/watch?v=wz-kBSGqyxQ

2010. márc. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim válasza:
82%

Mit képzeltek egyáltalán? Ha nem tudtok válaszolni egy adott kérdésre, minek írtok??? Számalmasok vagytok.

Kérdésre visszatérve. Nem tudom sajnos, hogy ingyenes-e...

Bár, én ellene vagyok, de remélem, hogy rendbe jön minden.

2010. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
70%

Ez egy undorító videó.


Én se vagyok híve az abortusznak, de vanak élethelyzetek, amikor nincs mit tenni.


egyébként nálunk 12 hetes az utolsó határ, amikor el lehet vetetni normális esetben és akkor még nincsennek illyen kifejlettek, mint a videón, sőt volt olyan felvétel, ahol akkor volt a csecsemő, mint a fiam, amikor megszületett. ÉS milyen aberált ember vagdal fel ennyi halott csecsemőt, hogy fogdossa és mutogassa. Ez nem elrettentő, hanem undorító.

2010. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Kíméjenek az ilyen elmebetegek!Amúgy látod a kérdésben azt,hogy ez rám vonatkozik?Nekem egyszerü éreklődésnek tűnik a kérdésem,arra szerettem volna választ kapni,nem ilyen baromságokat belineklni.Miért kell egyből itélkezni?Ennyi.
2010. márc. 19. 00:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!