Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciki a terhesség a koromban?

Ciki a terhesség a koromban?

Figyelt kérdés
Én most áprilisban töltöm be a 16ot és úgy néz ki , hogy babát várok :/ nem szeretnék abortuszt és örökbe adni sem szeretném . milyen felelősséggel jár a baba várás ? mármint sok lenéző emberrel fogok találkozni ? :(
2010. márc. 17. 14:42
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség, egyáltalán. 16 évesen van valakinek állandó munkaviszonya? Van önálló keresete és szülőktől független lakhatása? Nincs. Tehát esélytelen. 20 évesen már mindkettőre lehet lehetősége, 16 évesen még nem. Ennyire gondoltam.
2010. márc. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
87%

sztem még 30évesen sincs mindenkinek önálló lakása, meg kocsija...meg semmi....

Szóval 16 évesen LEHETETLENSÉG önálló életet élni, a szülőktől függetlenül....

Viszont az oké h nem járt a lány eddig bulizni...de én erőteljesen tartok attól h majd évek múltán rájön h ez hiányzik az életéből...

16 évesen bulizni kell, nem babakocsit tologatni. Ez az én véleményem.........

16 évesen még nem tapasztalt semmit, fogalma sincs egy ilyen "kislánynak" az élet nagyobb dolgairól. És a suli??? 8általánossal kitörölheti a....

2010. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
nem, az nem ciki. 20 évesen pályakezdő, 8 általánost végzett munkanélküliként a segélyért sorban állni a jegyzőnél, na AZ lesz ciki...
2010. márc. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Szia.A barátnöm 15 évesen szülte az elsöt.Most 19 éves és már 2 gyereke van.Soha nem bánta meg hogy korán szült.Ez a Te döntésed.Ne másokra halgass.Sok sikert szia
2010. márc. 18. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat . szóval összességében , ne foglalkozzak a rosszakaró emberekkel , mert ez az én életem . tudom , hogy nagy felelősség . tudom, hogy nincs saját keresetem . de lesz . és mindent megteszek , hogy a kisbabámat megfelelő körülmények között tudjam felnevelni :/:)
2010. márc. 20. 13:16
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!