Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciki a terhesség a koromban?

Ciki a terhesség a koromban?

Figyelt kérdés
Én most áprilisban töltöm be a 16ot és úgy néz ki , hogy babát várok :/ nem szeretnék abortuszt és örökbe adni sem szeretném . milyen felelősséggel jár a baba várás ? mármint sok lenéző emberrel fogok találkozni ? :(
2010. márc. 17. 14:42
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
Hát akkor valószínűleg tényleg terhes vagy :( Szüleiddel beszéltél már? Én nem foglak leszidni, nem az én feladatom ítélkezni. Én csak annyit tehetek, hogy erőt és kitartást kívánok és jó tanácsot osztogatok :) Ha beszéltél a szüleiddel ők mit szóltak?
2010. márc. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
Ja és a párod tudja? Együtt vagytok még?
2010. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
de én ezt valahogy nem úgy fogom fel , h elrontottam az életemet , mert én nagyon család centrikus vagyok és kicsi korom óta az az álmom , h ha " nagy " leszek legyen egy kisbabám . tudom , hogy eszméletlen nagy felelősség . és pillanatnyilag az életemben nincs olyan program amit eltudna venni tőlem a baba . nem járok szórakozóhelyekre sem . szóval . ha már megtörtént van annyi bennem h vállalom a felelősséget . :/ lehet , hogy hülyén hangzik és ezért sokan megvetnek majd . de ez az én életem . :(
2010. márc. 17. 15:09
 14/35 A kérdező kommentje:

együtt vagyunk a párommal már 2 éve .

a szüleim nem tudják .

a családi háttér az egyetlen probléma . anyukám megtudná rögtön jönne az , hogy akkor most indulunk abortuszra . és én azt nem szeretném :S :(

2010. márc. 17. 15:10
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy azonnal azzal jönne. Ha pedig igen,akkor utána lehiggadna és nyugodtan át tudnátok beszélni az egészet. Ezt nektek kell eldöntenetek. A gond valóban csak annyi, hogy a szüleid az anyagi forrásai a dolognak és félteni fognak, hogy egyrészt a babát nem fogod tudni/nem fogják tudni felnevelni illetve, hogy mi lesz veled. Mert hidd el nem csak anyagilag, de lelkileg is hatalmas megterhelést jelent egy újszülött, hát még egy csecsemő és még sorolhatnám. Neked is érdemes azért átgondolnod még egyszer. Én is családra vágyom, főleg mostanában :( 21 éves vagyok, viszont tudom,hogy akármennyire is felnőtt vagyok agyilag, akkor sem tudnám felnevelni, mert nincs meg a megfelelő hátterem hozzá. Mindenki biztos benne, hogy jó anya lenne belőlem, de ez sajnos édes kevés :( Hidd el nekem, 16 évesen még tarthat a kamaszkor és kamasz korban vagy ha nem is kamaszkorban, de gyerekkorban nem tudsz úgy gondolkozni, mint egy felnőtt nő. Ezt komolyan nem bántásból mondom, csak hogy tényleg gondold végig még egyszer, hogy hogyan döntötök!
2010. márc. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
rendben van és köszönöm :)
2010. márc. 17. 15:16
 17/35 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) És a párod tud a terhességről? Veled egyidős? Illetve a párod elmondta a szüleinek?
2010. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
49%
És akkor mit csinálsz? Nem vagy nagykorú nem tehetsz amit akarsz. Párod eltart? Vagy megszülöd és beállítasz anyádhoz, hogy akkor most tessék minket eltartani? Te szülöd meg, jó esetben te neveled, de nem te dolgozol azért hogy neki meglegyen ami kell... Azért gondolj bele, te önhalatmúlag nem döntheted el hogy akkor msot plusz egy személyre dolgozzanak....
2010. márc. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
0%

nemértem az ostoba tinilányok hogy esnek egyből teherbe, mert ugye állításuk szerint csak egyszer felejtenek el védekezni, mások meg évekig próbálkoznak.

lehet hogy csöppet kamuznak és állandoan igy szexelnek, csak ugye egyszer csúszik be a baba?

2010. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló! Ez Murphy törvénye, aki nem akarja, az azonnal terhes lesz, aki pedig akarja, annak nehezebben jön össze.
2010. márc. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!