Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adnátok nekem teherbeesési...

Adnátok nekem teherbeesési tanácsokat adni? Már több hónapja próbálkozunk, de még semmi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 10:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A cickafark tea a peteérésig segíti a szervezetedet, jót tesz :) A palástfű tea pedig segíti a beágyazódást. Viszont az utolsónak teljesen igaza van, nem szabad rágörcsölni, 99%-ban ez a meddőség hatékony kezelése. Ezeket a teákat azért ajánlom, mert tényleg nagyon nagyon jók, rengeteg nőnek segítettek, 2 fő titkuk van. Az egyik a hatóanyaguk, amiket fent is említettem, a másik pedig a pozitív hatás. Bízol benne, hogy sikerülni fog és sikerülni is fog :):):) Mint egy dolgozat :):) Szóval csak pozitívan :)
2010. márc. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké,megpróbálom..és köszi!
2010. márc. 17. 11:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen :) Ha nem jön be akkor se keseredj el, ezer másik alternatív kezelés létezik :)
2010. márc. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én a 2. babát nagyon akartam, ciklust figyeltem, de nem szedtem semmit, nem ittam teát. Nem jött a baba 6 hónap után sem (az első 2. ciklusra, tehát korán sikerült). Elmentem nődokihoz, mert a mensim elég sokáig tartott mindig, 8-10 napig (barnázással együtt). Felírta a norcolutot, nem szedtem be, úgy éreztem, hogy nincs gond a ciklusommal, és mivel ő sem vizsgált meg tüzetesen (hormonszint, UH-os cikluskövetés, stb), nem akartam hormonokkal traktálni magam. Viszont ajánlotta a MASTODYNON homeop. cseppet a terhesség esélyeinek növelésére, illetve a gynoflor hüvelytablettát, ami barátságos, vendégszerető környezetet csinál a kiskatonáknak:) Abban a hónapban jött, amikor eszembe sem jutott volna, hogy esélyes lehet, mert megszakítás volt. Most már elaltattam, 8 hós:D
2010. márc. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!