Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Adnátok nekem teherbeesési...

Adnátok nekem teherbeesési tanácsokat adni? Már több hónapja próbálkozunk, de még semmi.

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Pontosan mióta próbálkoztok és miket próbáltatok ki eddig? Hőmérőzés, ovulációs tesztek, gyógyhatású teák?
2010. márc. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is lassan 1 éve próbálkozunk,többféle dolgot is kipróbáltunk már.Teák,vitaminos stb. de semmi.

Most a 2 naponkénti szexet próbáljuk a 8 és 20. ciklusnap között.Majd meglátjuk hozott-e eredményt.

Ja, kispárna a popó alá és no felkelés már utánna!

2010. márc. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok!A kispárnát én is használom,de még úgy is kifolyik.Még se teát se más csodaszert nem próbáltunk,de szívesen fogadok minden ötletet!!
2010. márc. 17. 11:02
 4/14 anonim ***** válasza:
Utolsó! Neked is ajánlom a fehér fagyöngy tinktúrát :) A kérdezőnek még nem ajánlom, ha csak pár hónapja próbálkoznak akkor felesleges, bőven elegendő a cicka palástfű.
2010. márc. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor neked kedves kérdező azt ajánlom, hogy a ciklus első felében, tehát a menstruáció első napjától a peteérésig napi 1 csésze cickafarkteát igyál meg, a peteéréstől pedig napi 1 csésze palástfű teát. Nagyon sok mindenkinek segített :) Ovulációs tesztekkel tudod követni mikor van peteérésed, vagy hőmérőzéssel, amiket itt látsz görbéket, azok is mind ilyenek :) Ha van kérdésed írj még nyugodtan :)
2010. márc. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezek mit csinálnak?Miben segítenek?
2010. márc. 17. 11:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Elsőként az ovulációs teszttel próbálkoznék a helyedben, a legfontosabb dolog, a jókor, jó helyen...
2010. márc. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2010. márc. 17. 11:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Kb. 8 hónap után sikerült teherbe esnem. Eleinte nagyon csalódott voltam a sikertelenség miatt, azt hittem valamelyikünkkel gond van. Én Hipp natalt és pluszban még folsavat szedtem, plusz mindketten E vitamint. Aztán ittam még cickafark teát, és propolisz C tablettát. Próbáltunk egészségesen táplálkozni. Aztán mondtam a páromnak, hogy most egy darabig ne próbálkozzunk (egyéb okok miatt). Egyetlen egyszer nem védekeztünk csak, és akkor sikerült. Nem akarok túl személyes vagy gusztustalan lenni, de szinte az egész "anyag" kifolyt belőlem. Gondoltam is, hogy most biztos nem lesz semmi. Így nem is "gyanakodtam" amikor nem jött meg. És az eredmény most ott szundikál édesdeden a kiságyban. Szóval csak egy jó pillanat kell. Majd ha a csillagok úgy állnak, sikerül. És a baba akkor jön, amikor ő szeretne. Drukkolok neked, és legyél türelmes! :)
2010. márc. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hozzászólást és a segítséget,nagyon aranyosak vagytok!!!
2010. márc. 17. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!