Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi időt várt a babára?...

Ki mennyi időt várt a babára? Mennyi idősen szültetek végül?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést és választ olvasok, hogy éveket van olyan aki hónapokat várt csak, ez korfüggő is szerintetek? Így nem is tervezhető a baba...
2010. márc. 15. 09:11
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
Ne is mondd :( 21 éves vagyok, annyira jó lenne, ha lehetne már babám :(:( Viszont én még tanulok, és jelenleg párom sincs :( Összeszorul a szívem, mert fiatal anyuka akarok lenni :( Gyerekkori álmom volt, hogy senki sem öreg még, amikor megszületik a babám. Pedig ha én is 40 évesen akarnék szülni, akkorra a szüleim már 60 felett lesznek. Addigra már lassan a dédunokát kellene várni. Az én dédim még mindig él 88 éves, 67 éves volt, amikor születtem. Annyira szerettem volna én is, ha nekem is lehetőségem lesz 25 éves koromig szülni, de egyelőre kilátástalannak tartom :(
2010. márc. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!