Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi időt várt a babára?...

Ki mennyi időt várt a babára? Mennyi idősen szültetek végül?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést és választ olvasok, hogy éveket van olyan aki hónapokat várt csak, ez korfüggő is szerintetek? Így nem is tervezhető a baba...
2010. márc. 15. 09:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem ez nem korfüggő,mert akivel Én levelezek itt,ő 22 éves volt egy vetélése és azóta is próbálkoznak a babával!És sajna neki sem és Nekem sem jött össze ebben a hónapban!Én 26 vagyok!És olvastam Én is olyant,hogy 29,30,33 évesek és nem jön a baba!Baba mindenképp tervezhető szerintem,mert manapság 40-42 évesen is szülnek a nők!
2010. márc. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk összejött egyből,ahogy abbahagytam a tabi szedését első hónapban.Akkor voltam 22éves és 2hónapja voltunk házasok.23évesen szültem egy gyönyörű egészséges kisfiút.A terhességem problémamentes volt,a 9-ik hónapig dolgoztam,pedig nem ülő munkám van(gyógyszerész).Most vagyok várandós a második babánkkal 37hetes.26 leszek augusztusban,és nem bánom,hogy így alakult.Szeretnék majd én is sokat segíteni a gyermekeimnek ha felnőnek és ezt sztem nem tudja az megtenni,aki 40évesen kezd el azon gondolkodni,hogy esetleg kéne egy gyerek.A biológiai óránk is duplán pörög a mai stresszes világban és sajnos nem garantált még egy fiatal(30ig) nőnél sem,hogy egészséges babája születik.Tudom,sokaknak nem fog tetszeni,amit írok,de ez az én álláspontom,bocsi ha valakit megbántottam.Persze az élete mindenkinek a sajátja,csak majd amikor végre rádöbben sok házaspár,hogy kéne a baba,már nem is olyan egyszerű a teherbeesés.Sajnos túlságosan rohanó világban élünk és nem érünk rá odafigyelni mi is képvisel valódi értéket:a pénz,a karrier,a társadalmi státusz,a lakás a kocsi stb.,vagy pedig egy gyermek,aki vér a véredből.
2010. márc. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Mindig azt gondoltam, hogy majd amikor ugy erezzuk, hogy eljott az ideje, akkor pikk-pakk es kovetkezo honapban mar terhes is vagyok.De bizony ez nem igy van, 28 elmultam es most mar ugy erzem eljott az ideje.3-4 honapja probalkozunk, de meg a babo sehol.Allitolag normalis esetben max fel ev alatt osszejon, de ismerek olyanokat is, akiknel minden rendben volt es megis 2 evet kellett varniuk.Az is bizonyitott, hogy 20 es 26 ev kozott a "legkonyebb", de szerintem nemcsak a kortol fugg, hanem sok mas tenyezotol is.
2010. márc. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi januárban eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, februárban már nem jött meg, és október végén megszületett a kisfiunk. Áprilisban leszek 31 éves.
2010. márc. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 éves korom óta nem szedek gyógyszert,(0 védekezés)mert azt mondták,hogy csak segítséggel eshetek teherbe egy betegség miatt. Mivel ez a művi dolog nekem nem volt szimpi,így elvoltam baba nélkül,éltem az életem :) Aztán 2009. szept-ben megtudtam,hogy babánk lesz.. hihetetlen,csodálatos,és félelmetes volt.. És mostmár boldogan és kíváncsian várom,hogy megszülessen a kisfiam! :))))) ja és 30 éves vok
2010. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
én most vagyok 21 éves lassan 5 éve vagyok együtt a párommal azóta volt el jegyzés meg minden!és 3,5 éve nem jön a baba igaz én korán szerettem volna meg mondják is, hogy ilyenkor hamarabb össze jön vagyis könyebben (ennyi idősen) de ha akkor nem kezdem el akkor még itt sem tartanék!most megyek valamikor inszemre!
2010. márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
1,5 évet vártunk rá és végül 25 évesen szültem. Most ez a 6. próbálkozós hónapunk és júniusban leszek 28.
2010. márc. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

az első terhességem méhenkívüli lett, véletlen terhesség lett volna. sajnos az egyik petevezetéket el kellett távolítani.

aztán a kislányomra 2 évet vártunk.dokikhoz jártunk, petevezeték átjárhatóságin voltunk...stb.

a kisfiam szintén véletlenke. a két gyerek közt 22 hó különbség van.

a nővérem sajna 12 éve próbálkozik. remélem egyszer végre ő is boldog lesz.

2010. márc. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

15 hónap után fogant meg a picink.májusban fog születni,én pedig júniusban leszek 26 éves.első baba lesz.


30+4 hetes km

2010. márc. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én 32 leszek van már egy 13 éves lányom rögtön terhes lettem vele.A kapcsolatomnak vége lett.4 éve nagon boldog kapcsolatban élek a párommal szeretnénk babát de 2 éve nem jön:(nme tudni miért hsg-re küldött az orvos közben meg reménykedünk hátha ...
2010. márc. 16. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!