Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi időt várt a babára?...

Ki mennyi időt várt a babára? Mennyi idősen szültetek végül?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést és választ olvasok, hogy éveket van olyan aki hónapokat várt csak, ez korfüggő is szerintetek? Így nem is tervezhető a baba...
2010. márc. 15. 09:11
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
3 év után estem teherbe, 29 leszek mire megszületik.
2010. márc. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

20 évesen, 26 hetesen volt egy spontán vetélésem. Többször próbálkoztunk. Klinikákra jártunk.

Sajnos megállapitották, hogy CSAK mesterséges megtermékenyitéssel eshetek teherbe.

Közben eltelt pár év. A férjemmel elváltunk. Összejöttem egy férfivel és persze nem védekeztünk, mert hát a havi orvosi vizsga és a gyógyszerek miatt mindig rendszeresen megjött. Aztán augusztusban azt mondta a dokim, hogy sajnos úgy látja daganatom van. Sűrgősen el kell távolitani a méhem. Dehogy engedtem. Szeptember végén elmentem egy másik orvoshoz és megállapitotta, hogy 13 hetes terhes vagyok. Hát mit mondjak? Elég érdekesen néztem rá!!

Aztán a kis daganatos sikeresen, problémamentesen kihordtam, semmi betegségünk nem volt. Most 2 éves is IMÁDNI való, mert anyucikának hiv.

2010. márc. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
22:33-as vagyok. 36 évesen szültem a lányom. Most 38 vagyok. És egy percig sem gondolkozom, hogy miből fogom felnevelni.
2010. márc. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Én 4 év után estem spontán teherbe.27 évesen szültem.Kilettünk vizsgálva a férjemmel együtt,egyikünknek sem volt semmi baja és mégis éveket kellett várni a lányunkra.Sajnos egyre több az olyan fiatal pár akinek éveket kell várni a babára.
2010. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

27 voltam mikor a férjem eldöntötte ám legyen, ez volt szeptemberben. októberben már sikerült is és Ugyan 8 hónapra de juniusban megszületett a kislányunk.....ja és pont a 28-ik szülinapi ajándékom lett! Ma már 20 hónapos.

Sokan nagyon rástresszelnek mert annyira szeretnének gyereket és pont ezért nem jön össze. Na meg sokan azt sem tudják, hogy ugyan ajánlják a tervezett terhesség előtt a magzatvédő vitamin szedését, azt viszont nem hogy folsavat is ajánlott szedni mert sokkal könnyebb a teherbeesés valószínűsége.

Ja. és épp ma beszéltük meg hogy itt az ideje a kistesónak. Hát meglátjuk ezúttal hogy jön össze.

2010. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

szia, nekem 3 évet kellett várnom a fiamra, de nálam találtak gondot.


A sógornőmnek és az unokatesómnak pedig "rendelésre" jött a baba.

Keresztfiam 7 évet váratott magára.. ezt így előre nem lehet megjósolni sajna, de az tény, hogy ma már azt mondják, hogy minden 3. pár meddő. Te úgy állj hozzá,hogy nem esel bele a 3.ba!

én drukkolok neked:)

2010. márc. 21. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

23 évesen szültem az első lányomat, akire elsőre azt mondtak,hogy méhen kivűl van.Ahoz képest már 11 éves nagylány. :-) Aztán semmit nem védekeztünk,meg jártunk minden féle kivizsgálásra ahol azt mondták,hogy örüljek annak ami van. Meddő vagyok nem lehet több gyerekem. Ahoz képest tavaj megszületett második kislányom igaz itt már 34 éves voltam. Éppen,hogy belefért,mert mindig azt mondtam,hogy max. 35 éves koromig szülök.

Ha véletlenül összejönne a harmadik azért azt sem vetetném el. :-)

2010. márc. 21. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

szia!


28 éves voltam,amikor teherbeestem,nem volt tervezett baba,még nem akartam gyermeket,de jeleztek odafentről h ideje lenne már,és küldtek nekem egyy kisfiút. Miután a fiam megszületett,szerettem volna neki kistestvért,de 1 éves korába terveztem az ujboli terhességet. De a hugi is sietett,szülésem utáni 8.héten megfogant ő is. Most már 9 hós nagylány, a fiam pedig 20 hónapos:-)

2010. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Először fél évet vártunk rá, 21 éves letem volna, ha megszületik, de a 11. héten elment. Utána közel egy évet vártunk megint a babára, de elég görcsösen így nem jött, majd mikor úgy voltunk vele, hogy akor várunk és most nem fontos, h jöjjön köv hónapban már nem jött meg, mert már benn lakott az én pici babám:)

33 hetes km

2010. márc. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
ja, 22-t töltöm amikor megérkezik hozzánk:)
2010. márc. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!