Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki mennyi időt várt a babára?...

Ki mennyi időt várt a babára? Mennyi idősen szültetek végül?

Figyelt kérdés
Nagyon sok kérdést és választ olvasok, hogy éveket van olyan aki hónapokat várt csak, ez korfüggő is szerintetek? Így nem is tervezhető a baba...
2010. márc. 15. 09:11
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
én 26 voltam amikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk, 4 év próbálkozás után lombikkal sikerült, tavaly novemberben szültem 30 évesen
2010. márc. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
2 hónapot vártaunk, 28 évesen szültem. Szerintem nem kor-, hanem egyénfüggő.
2010. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
100%
29 évesen hagytam abba a gyógyszert, utána még gumival védekeztünk fél évet, és amint nem védekeztünk, teherbe estem :) most 1 éves a kisfiunk.
2010. márc. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
21 éves vagyok 2 évet próbálkoztunk nem védekeztünk semmivel soha nem szedtem tabit semmit és végre sikerült már 4 és fél hónapos a kisfiunk!!!
2010. márc. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
30 elmúltam, mikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, 4 hónap alatt hoztuk össze:) Szerencsénk volt.
2010. márc. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:

A fiam 2évvel azután fogant,hogy eldöntöttük,babát szeretnénk,közben egy babácskát elvesztettem ... 22voltam,mikor született a fiam.Ő most 11éves.

A kishúgára 10évet vártunk,pedig semmit nem szedtem.32 voltam a születésekor. Most 14hónapos.

2010. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Fiam, 17 hós, elsőre sikerült.

Lányom, 27 hetes terhes vagyok, szintén elsőre, most 28 vagyok.

Sztem minél fiatalabb vagy, annál könnyebb a teherbeesés.

Pl 35 körül már nem biztos, h elsőre menne.

De ehhez sokminden kell: passzolj a pároddal, ne stresszelj rajta.

2010. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Én 33 vagyok, most 8 hós a kisfiam. Amikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, egyetlen egyszer nem védekeztünk, és megfogant ! :)
2010. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Szia! Én fogamzásgátlót szedtem, sosem felejtettem el bevenni, nem hánytam, nem volt hasmenésem ami gyengíthette volna. Csak a fogantatás utáni második "menszeszem" maradt el, eszembe sem jutott hogy terhes vagyok. De mégis. 33 éves voltam akkor. Azóta van egy egy éves kisfiam. Most eldöntöttük hogy szeretnénk bevállalni a következőt. Egy neten talált kalkulátorral kiszámoltam mikor ovulálok. Már egy hete késik. Negatív lett az első teszt, de ugyanazok a tüneteim, mint az elsőnél. Hányinger, enyhe alhasi fájdalom stb. Biztosan tudom hogy megint kisbabánk lesz. Most vagyok 34. Szerintem döntsétek el hogy babát akartok és kész. De ne úgy hogy közben attól rettegsz mi van ha nem jön össze. Úgy sokkal nehezebb. Fogd fel úgy hogy ez a világ legtermészetesebb dolga. A nők gyerekeknek adnak életet. Miért ne menne?!
2010. márc. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
17 évesen ismerkedtem meg a férjemmel,akkor voltunk végzősök a szakközépben.18 évesen gondatlanságból teherbe estem,19 évesen megszületett a gyönyörű egészséges fiam.miközbe vele gyesen voltam,letettem rengeteg vizsgát.amikor ő 3 éves lett,terveztünk egy babát,azonnal össze is jött egy kislány.vele is otthon voltam 3 évet gyesen,majd 3 évet dolgoztam.közbe családi házba költöztünk,terveztünk még egy babát.szintén azonnal terhes lettem,fiú lett.33 évesen,megint gondatlanságból teherbe estem újból,egy most 1 éves kislánnyal.szóval nekem szerencsém van,nagyon könnyen teherbe estem,és mind a 4-en egészségesek és gyönyörűek
2010. márc. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!