Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami baja lehet a páromnak,...

Valami baja lehet a páromnak, vagy esetleg terhes?

Figyelt kérdés
sziasztok.még sose kérdeztem itt,ezért bocs ha zavaros vagyok.nem nagyon értek a női dolgokhoz.szóval:a kedvesemnek 2 napot késett a menszesze,valami barnázásról beszélt,ami 2 napíg tartott,majd nyomtalanul eltünt.aztánb két nap múlva megint,ami 1 napos volt.azt mondta csak talán pár cseppet vérzett.szerintem nagyok lettek a ciciei(ami bevallom hű de tetszik).ma büdösnek érezte a zsírt.azt hallottam ez lehet terhességtől.azt mondja mindig azt érzi hogy megjön neki.most mi van?mert nagyon szeretnék már kispapa lenni.1éve próbálkozunk.minden este itt lóg az oldalon,mondtam kérdezzen rá,de azt mondta minek,hisz megjött neki.ha rájön hogy én írtam,megöl.ja!erről jut eszembe,ingerültebb is.-na nekem tényleg végem!na de nem volna baj,ha tudnám hogy a babánk miatt.boldogan vállalnám minden dühét.ti mit gondoltok?és mit kéne figyelnem rajta?hogy vegyem rá hogy csináljon tesztet?érzem hogy van ott valaki!!!
2008. szept. 8. 21:43
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne keseredjetek, és ne adjátok fel!

Egyébként többeknek bevált már, hogy épp a peteérés előtt, illetőleg a környékén elutaztak kettesben 2-3 napra! Próbáljátok ki!

Mielőbbi gyermekáldást nektek!

2008. szept. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!