Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy héttel mensi előtt teherbe...

Egy héttel mensi előtt teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Tudom, sokan kérdeztek már ilyet, és én olyantól kérdezném, aki valóban így lett babás. Egy héttel mensi előtt voltunk együtt. 30.-án megjött, rendesen öt napig tartott, ebből két napig volt több, de egyáltalán nem volt darabos. Ami fura volt, hogy a hőm végig fent volt mensi alatt, két napra leesett, azóta ismét 36.7 a reggeli hőm. Ami még szokatlan volt, hogy a melleim nem "estek össze" mint máskor, mensi után, hanem továbbra is feszesek, de nem fájnak, csak "nagyobbak". Tudom, teszteljek, csak most megyek tesztet venni, és kiváncsi vagyok a véleményetekre. És még annyi, hogy most erős hányingerem van, és nagyon szédülök, bár ez lehet az időjárástól van. Köszönöm előre is a válaszokat!
2008. szept. 8. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én mensi előtt 4 nappal estem teherbe, a nővérem is, úgyhogy egyáltalán nem kizárt. :) Szorítok!
2008. szept. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy! Remélem....
2008. szept. 8. 10:06
 3/5 A kérdező kommentje:
És neked megjött? Megvolt rendesen, vagy már meg sem jött?
2008. szept. 8. 10:07
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátnőm 2 nappal mensi előtt lett terhes plussz még szoptatott is, így a második baba véletlen lett
2008. szept. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok: nekem nem jött meg, ráadásul nem igazán terveztük a babát, eszembe se jutott,hogy esetleg terhes lehetek, így csak vártam a mensit, hátha megjön (A szokásos mensi előtti tüneteim megvoltak). A lényeg, hogy csak jó egypár nap elteltével "kapcsoltam", hogy talán baba lehet a dologban. :)
2008. szept. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!