Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett mar igy valaki teherbe?...

Esett mar igy valaki teherbe? Egy hettel a kovetkezo menzi elott?

Figyelt kérdés

Tehat az utolso menzim elso napja majus 6. es a ciklus.hu szerint junius 1. kell megjonnie.

Van mar egy 2 eves kisfiam, szules elott mindig 27 naposak voltak a ciklusaim. Azota valtozo 24-28 naposak szoktak lenni. Nogyogyasznal a mult heten voltam es minden rendbe talalt.


A kerdes lenyege,hogy tegnap szeretkeztunk a ferjemmel (megszakitasos modszerrel vedekezunk mert nyar vegen szeretnenk elkezdeni elesben probalkozni a kistesoval).

Es nem vette ki idoben mielott elment volna, elmondasa szerint kerult belem valamennyi sperma.

Annyit meg megjegyeznek,hogy orgazmusom is volt es az aktus utan fajdogalt a petefeszkemnel mint ovulaciokor szokott. Olvastam,hogy ilyenkor ritkan egy extra peteeres is tortenhet.

Szoval szerintetek teherbeeshettem igy? Jart igy mar valaki? Hogy menzi elott egy hettel teherbeesett?

Koszonom mindenki valaszat!


2011. máj. 24. 06:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen nincs olyan nap, amikor nem eshetsz teherbe, és spontán peteérés is elég gyakori.


Nem kizárt, hogy összejött, de nem is túl valószinü. Ha nem jön meg a menzeszed, akkor két hét múlva tesztelj.

2011. máj. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod :)
2011. máj. 24. 07:48
 3/13 A kérdező kommentje:

Gondoltam kiemelem hatha vki tud meg valamit hozza fuzni.


Amugy szerintem megfog jonni mert meg van a "mindjart megjon" erzes es tegnap kivantam a csokit (mint minden menzi elott).

Az a baj,hogy a ffiam annyira varatlanul jott anno,hogy oda sem figyeltem a "jelekre" csak egyszer eszrevettem,hogy napok ota nem jott meg es akkor tesztet csinaltam ami full pozi lett :)

2011. máj. 27. 15:50
 4/13 sumergo ***** válasza:
9%
kb 10000000 kérdés volt már ilyen. Szóval, ha egyiket sem olvastad volna: a ciklus bármelyik napján teherbe lehet esni, csak az esélyek mások.
2011. máj. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
anno anyukám ugy esett teherbe nővéremmel hogy menzeszelt és volt 1 napos szünete és együtt volt apámmal aztán megint meg jött neki más nap és ő abban az 1 napos szünetben esett teherbe ugy hogy szerintem az hülyeség hogy 1 hónapban csak a ciklus közepén van esély teherbe esni
2011. máj. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Sumergo: Tudom,hogy teherbe lehet esni barmikor a ciklus folyaman. En tapasztalatokra voltam kivancsi. Ha nem tetszik egy kerdes akkor nem kell ra valaszolni. Ennyi.
2011. máj. 29. 04:27
 7/13 sumergo ***** válasza:
20%
Mitől jobb, ha írnak tapasztalatokat? Ha 1 ezrelék az esélye, akkor is előfordulhat. Ja, és ha ilyen okos vagy, azt is tudhatnád, hogy az orgazmustól függetlenül lehet terhes bárki. Ha nem tetszik a válaszom, nem kell hülyeséget kérdezni. Ennyi.
2011. máj. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na figyelj, ha te meg olyan okos vagy akkor miert nem fogod fel esszel,hogy nem kell olyan kerdesekre valaszolni ami neked nem tetszik? Nekem pedig jogom van olyan kerdest feltenni amilyet akarok. Szerintem nem volt buta kerdes es gondolom ez abbol is latszik,hogy ketten is tudtak normalis valaszt adni.

Es mitol lesz jobb ha tapasztalatokat irnak? Ugy gondolom,hogy ez az oldal pont arra valo,hogy tapasztalatokat osszunk meg egymassal.

Zarojelben pedig megjegyeznem,hogy igen besavanyodott ember lehetsz ha csak igy tudsz mindenkinek valaszolni (tobbi valaszod alapjan is).

Vagy csak az alap magyar mentalitas?(Milyen jo,hogy nem Magyarorszagon elek)

Szoval akadj le surgosen a kerdesemrol. Vilagos?

2011. máj. 30. 04:33
 9/13 A kérdező kommentje:
Meg az okoskanak uzennem: hogy az orgazmust azert is irtam mert fontosnak tartottam minden tenyt leirni. Jah es en meg az olyan buta kerdesektol vagyok ki ahol "Terhes vagyok? " cimszo alatt se ciklus hosszusagat se egyutt let idejet es semmilyen tenyt nem kozol. En legalabb leirtam mindent reszletesen.
2011. máj. 30. 04:35
 10/13 sumergo ***** válasza:
18%

Örülök, hogy ennyire elégedett vagy magaddal. Amúgy nem kötelező elolvasni a válaszaimat. Bocs, de ez a kérdés tényleg elég ostoba, nem véletlen, hogy nem sokan méltattak válaszra.

Én legalább vállalom a véleményemet, és nem csak úgy válaszolgatok minden ismertetőjel nélkül.

Még annyit, te kezdtél el "köpködni", naná, hogy nem hagyom annyiban, te szerencsétlen!

Engem meg az ékezetek nélküli írás irritál, de nagyon, és ezt csak neked írtam le, mert megérdemelted.

2011. máj. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!