Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett mar igy valaki teherbe?...

Esett mar igy valaki teherbe? Egy hettel a kovetkezo menzi elott?

Figyelt kérdés

Tehat az utolso menzim elso napja majus 6. es a ciklus.hu szerint junius 1. kell megjonnie.

Van mar egy 2 eves kisfiam, szules elott mindig 27 naposak voltak a ciklusaim. Azota valtozo 24-28 naposak szoktak lenni. Nogyogyasznal a mult heten voltam es minden rendbe talalt.


A kerdes lenyege,hogy tegnap szeretkeztunk a ferjemmel (megszakitasos modszerrel vedekezunk mert nyar vegen szeretnenk elkezdeni elesben probalkozni a kistesoval).

Es nem vette ki idoben mielott elment volna, elmondasa szerint kerult belem valamennyi sperma.

Annyit meg megjegyeznek,hogy orgazmusom is volt es az aktus utan fajdogalt a petefeszkemnel mint ovulaciokor szokott. Olvastam,hogy ilyenkor ritkan egy extra peteeres is tortenhet.

Szoval szerintetek teherbeeshettem igy? Jart igy mar valaki? Hogy menzi elott egy hettel teherbeesett?

Koszonom mindenki valaszat!


2011. máj. 24. 06:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Figyelj! Tenyleg orulnek neki ha beken hagynal. Van egy ket dolog ami miatt most tenyleg nem vagyok jo passzban de most ez mar kezd kihozni a sodrombol.

Valaszolni nem azert valaszoltak kevesen mert buta kerdes hanem mert itt is a szenzacio hajhasz kerdesekre valaszolnak sokan,mint: Most ez a teszt pozitiv vagy negativ?

A kotekedest epp,hogy te kezdted el TE szerecsetlen mert eleve olyan valaszt irtal olyan hangnembe amit ugy gondolom egyik ember sem visel el egy idegentol aki nem is ismeri. Mondjuk meg mondom oszinten kivancsi sem lennek rad!

Jah es a billentyuzet. Hat reg nevettem ilyen jot,hogy lehet vki ilyen ostoba. Mit gondolsz direkt irok igy? Tudod itt kulfoldon csak ilyet arulnak? Bocsi de nem fogok hazamenni kulon miattad es olyan lap topot venni amin van ekezet...komolyan meg egy ilyen idiot@t sem lattam mint te vagy....ez mar nagyon szanalmas....

2011. máj. 31. 15:07
 12/13 A kérdező kommentje:

Jah, es nem kotelezo vegig olvasni a valaszaidat? Ember ez az en kerdesem. Epp neked nem kotelezo valaszolnod az en kerdesemre.

Es most mar tenyleg vege. Ennyi.

Ha megegyszer irsz jelentelek a moderatoroknak!!!

2011. máj. 31. 15:10
 13/13 A kérdező kommentje:

Sumergo valaszoloval azota magan uton tisztaztuk a nezet elterest es kolcsonosen elnezest kertunk egymastol.

Tanuljon ebbol mindenki aki esetleg ratalal a kerdesre.

O egy 17 hetes kismama es 7 evig probalkoztak. Tobbek kozott azert is latogatom a teherbeeses topicot mert nagyon tisztelem az ilyen noket. Akik ennyit kepesek kuzdeni azert,hogy gyerekuk legyen.

Itt is kivanok neki Nagyon Szep Babavarast!

2011. jún. 1. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!