Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt egy héttel teherbe...

Mensi előtt egy héttel teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés

Fél éve szültem és múlt hónapban jött meg először.Akkor rendes menszesz volt.Ahogy számoltam ehónap 17.-én kellett volna megjönnie de már 11.-én reggel (bocsi a gusztustalanságért)véres nyálkás valami jött ki,azt gondoltam hogy meg fog jönni.Azóta is csak pecsételgetek.

9.-én (az óvszer kilyukadt)és 10.-én(bennem ment el) voltunk együtt.Azért nem vettem be esemény utánit mert ha jön a baba az nem baj.

Esetleg előfordulhat hogy még nincs rendesen beállva és azért "szórakozik"?

Légyszi csak normális válaszokat adjatok,kioktatást nem kérek.

Előre is köszi.


2011. júl. 14. 14:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Elképzelhető mindkét eset.A legegyszerűbb,ha 2 hét múlva csinálsz egy tesztet.
2011. júl. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, menzesz előtt egy héttel pont jó időpont. De egyébként bármikor teherbe lehet esni, még menzesz alatt is.

Ettől persze nem biztos, hogy valaki teherbe esik.

2011. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor össze-vissza lehet a ciklus, főleg ha még szoptatsz. Akár 40 naposak is lehetnek, vagy kimarad, ilyesmi.

De ha volt együttlét, akkor baba is lehet. Mint már írták, várj és tesztelj.

2011. júl. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!!!

Már el is múlt a mensim.Hát el tudnám viselni ha csak mindig ennyi volna :)

Szóval viccet félretéve biztos ami biztos tanácsotokra 2 hét múlva csinálok egy tesztet.

2011. júl. 14. 21:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendben és várom az eredményt! :)
2011. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!