Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mekkora annak az esélye, hogy...

Mekkora annak az esélye, hogy a menstruáció előtt egy héttel essen valaki teherbe?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 11:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nagy, mivel vannak olyan nők akiknél késői peteérés van. szóval van esély. magamból kiindulva, nálam így volt. :)
2011. okt. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
persze, van esély, de egy átlag nőnél azért kevesebb ilyenkor. Azért átlagban középidőben esünk teherbe nem a vége fele.
2011. okt. 3. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez személyfüggő. Nekem is a vége felé volt mindig peteéreésem, a 20 nap körül, szóval én is akkor estem teherbe. De az átlag tényleg az hogy a közepén van a petetérés.
2011. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem azert erre van esely.

Merthogy eloszor van peteeres es ha nincs megtermekenyites, akkor utan 13-15 nappal kesobb megjon a mensi.

De mi van akkor, ha neked abban a honapban egy hettel csuszik a peteeresed valamiert? Ezt igazabol sohasem tudhatjuk. Meg en sem ennem meg a kalapomat erre, pedig nekem evek ota menetrendszerint jon a peteeresem es a mensim. De volt egy honap tavaly telen, amikor a normal 13. nap helyett valamiert a 18. napon ereztem peteerest es ennek megfeleloen a mensim is csuszott. De en ezt tudtam, merthogy erzem, viszont a legtobb no nem erez belole semmit, tehat nem is tudhatja.

Szoval olyan lehet, hogy te azt hiszed az aktus idejen, hogy mensi elott vagy egy hettel, mert maskor is ugy szokott lennik, kozben meg eppen csuszasban vagy es epp akkor vagy peteeres kornyeken.

2011. okt. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!