Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeesési problémák. Mikor...

Teherbeesési problémák. Mikor fordulnak elő gyakran? Korban ez mit jelent? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Nagyon sok fórumot olvasgatta itt és elég sokan szenvednek a teherbeeséssel. A párommal eldöntöttük, hogy próbálkozunk kb. 1 év múlva, mert addig lezajlik az esküvő. De elkezdtem félni, hogy mi van, ha nem sikerül rögtön és várni kell rá 3-4 évet? Most vagyok 25 és ahogy itt olvasgattam volt már nálam fiatalabb is, akinek nem jött össze hamar vagy egyáltalán nem. Volt egy abortuszom is (ezt ma már nagyon bánom :( )és ez is csak növeli bennem a feszültséget..

Az építőjellegű hozzászólásokat várom!


2010. márc. 8. 14:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért volt abortuszod?
2010. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mármint miért vetetted el?
2010. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nem kell előre parázni mindentől, miért ne sikerülne. különben is sokminden fejben dől el. baba előtt nem árt egy alaposabb vizsgálat pl méhnyakrák szűrés, vér, vizelet stb. még a baba előtt min. 1 hónappal kezdj el szedni folsavat, + egészséges táplálkozás.

sok helyen meg azt olvasni, hogy nekik egyből sikerült, miért nem ebből indulsz ki. az abortuszt manapság sokkal kíméletesebben végzik, mint régen.

2010. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez sajnos EMBER függő. Értem ez alatt, hogy ami nálad mondjuk drasztikusan hat, az másnál akár észrevehetetlen. Hiába élsz egészségesen, nem cigizel, sportolsz, lehet, hogy neked nehezebb lesz, mint másnak, de az is lehet, hogy könnyebb. De egy tuti szerintem. Én nagyon hiszek a tudat hatásában a szervezetre. Értem ezalatt, hogy ha rágörcsölsz erre a témára, tuti hogy nem sikerül. Hisz ilyenkor tudat alatt attól félsz hogy nem jön össze, magyarul elhiszed, hogy van rá esély. Próbálkozzatok, ne görcsöljetek, jön az a baba, ha itt az ideje.
2010. márc. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az abortusz volt, megtörtént, nem tudsz már változtatni rajta. tedd magadban rendben gondolatban, ne ez legyen a gátló tényező. előre nézni!
2010. márc. 8. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

19 voltam. Amikor kiderült az akkori párom azt mondta, hogy tőle biztos nincs. hozzáteszem együtt éltünk, suliba voltam, hazamentem és kész. Aztán amikor kiderült a baba utána eldöntöttük,hogy nem tartjuk meg ezután nem jött el velem sem a tanácsadásra sem az abortuszra, jah és felelőtlen ember nagyon a mai napig..

Az abortusz miatt azért parázok, mert igaz,hogy kíméletesebben csinálják, mint régen, de akkor is van esélye a hibának..tudom a párom is ezt mondja, hogy ne parázzak túl mindent.

2010. márc. 8. 14:42
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 25 éves vagyok. 4éve vagyunk házasok a férjemmel. Esküvő után 2évig hiába próbálkoztunk,nem jött a baba(bár én nem hőmérőztem meg ilyesmi, "csak" rendszeresen szeretkeztünk). A 2év sikertelenség után már megvoltam győződve arról,hogy meddő vagyok. Ezután feladtam, és nem vártam már mindig görcsösen, hogy na vajon megjön-e vagy sem. Rá fél évre teherbe estem, és most van egy 4 hónapos kislányunk. Szóval a lényeg az, hogy ne stresszelj ezen, mert az a legrosszabb.
2010. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nekem is volt előtte 2 abortuszom.
2010. márc. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Szia! Nagyon örülök,hogy sikerült ezt én is hallottam már amiket írtatok, hogy ha rágörcsölsz nem megy.

Csak olyan rossz, hogy ez így kiszámíthatatlan. Mert, ha tudnám, hogy összejön elsőre akkor várnék, de ha meg az ellenkezőjét tudnám nem várnék. Huh ezt jól elmondtam:) Mind1 a lényeget szerintem értitek.

2010. márc. 8. 14:50
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én 23 vagyok, mi is jövőre kezdünk majd próbálkozni a babával, de már előre félek, hogy nehéz lesz teherbe esnem, mert kb 3-4 éve csak megszakítással védekezünk, (nem lett volna baj ha becsúszik a baba) és nem lettem terhes. Ezért arra következtetek, hogy biztos nehezen fog sikerülni. De ne legyen igazam
2010. márc. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!