Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet átvészelni a...

Hogyan lehet átvészelni a teherbeesési nehézségeket?

Figyelt kérdés

Én már nehezen bírom,sőt a páromat egyáltalán nem zavarja.Őt csak a csúcs szuper mobilja köti le.Nekem meg már szexelni sincs kedvem és emberek közé menni.Ha egyedül vagyok a sírás kerülget.A munkám is olyan monoton hogy állandóan eszembe jut.1,5 éve próbálkozunk sikertelenül,pedig egészségesek vagyunk mindketten.Most éppen életmódot váltottam hogy elérjem az ideális súlyomat.

Ti hogy bírjátok?


2010. júl. 27. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ez a legkönnyebb és legédesebb része a "buli"-nak, ha már most nem megy, mi lesz később???


nem elég hogy ki kell hordanod és meg kell szülnöd, de 20 évig folyamatosan nyelni fogja az idődet és a pénzedet!

2010. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
engem nem az anyagi része érdekel tudom hogy azzal jár.csak a kapcsolatunk meddig bírja.
2010. júl. 27. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Orvosnal voltal mar? Masfel ev az eleg sok ido. Mit tesztek meg erte hogy legyen baba? Ugy ertem ovu teszt, vitaminok, vagy hasonlok?

Tudom hogy kozhely es unalmas de hidd el hogy igaz hogy nem szabad stresszelni rajta. En ugyanezt csinlatam, sirogorcseim voltak, allandoan teszteltem, persze amikor negativ lett depis lettem, bemeseltem magamnak mindenfele jelet ami arra utal hogy terhes vagyok. Meg kell nyugodnod. Ha meg nem voltal kivizsgalason akkor menj el, es ha tudod hogy minden ok akkor az talan megnyugtat egy kicsit.

Remelem nemsokara Neked is sikerul!

2010. júl. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A válaszom : nehezen és nap-nap után egyre nehezebben ! És egy hónapba csak az az egy bizonyos nap esélyes rá utánna hosszú hetek kudarc és minden kezdodik elorol. Ne csuggedj nekunk is 1,5 év után sikerult spontán pont a legrosszabbkor /eros gyógyszereket szedtem /és sajnos nem lett volna egészséges. Azóta újból próbálkozunk de semmi. Lassan belebetegszem annyira szeretném. Tudom nem szabad mégis nem tudok nem gondolni rá.
2010. júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem provokációként vagy bántásként kérdezem, csak érdekel: ha 1,5 éve nem sikerül és egészségesek vagytok, mit tesztek hónapról hónapra? Pontosabban az érdekel, hogy hőgörbéztek, ovu teszteztek vagy bármi egyéb? Nem lehet, hogy pont nem a megfelelő időben vagytok együtt?
2010. júl. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!