Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A párommal elhatároztuk kb....

A párommal elhatároztuk kb. két hete, hogy gyereket szeretnénk. De most eléggé parázik. Mit tegyek, hogy megnyugtassam?

Figyelt kérdés
Ugyanis az elmúlt hetekben elég sok rossz dolog történt a környezetünkben.Volt akinél elment a baba (többek közt a húgomnál is) de olyan is akinek meg kellett szülnie a halott babát. Ettől most nagyon megijedt.és nem tudom mit tegyek. Próbáltam neki elmagyarázni hogy ez ellen nem mindíg tehet az ember semmit(benne van a pakliban). De én nem szeretnék sokáig várni mert 27éves vagyok ő 30. Ő is szeretne babát ez biztos,csak nagyon fél hogy elveszítjük,vagy hogy nekem lesz valami bajom.
2008. szept. 5. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Az ilyen dolgok sajnos előfordulnak, de ha mindenki ettől rettegne, akkor nem születnének kisbabák. Rengetegen szültek mostanában a környezetemben, és ebből egy nőnek ment el a babája, pont akkor amikor megtudtam, hogy terhes vagyok. Most már újra terhes, és nemsokára szülni fog. Persze engem is traktáltak rémtörténetekkel, és el is érték vele, hogy hogy minden kis pici jelre rettegjek. Ha körbenézel az ismeretségi körödben biztos több a pozítiv példa,mint a negatív. Próbáld meg erre felhívni a párod figyelmét is. Azt mondod ő is szeretne babát, de hogyan, ha nem is ad esélyt neki, hogy jöjjön? Üljetek le, és beszéljétek át egymással, próbálj neki pozítiv példákat felhozni. Minden jót!
2008. szept. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szia. a spontán vetélés kockazata sajnos nagy.

a ferfiak furan "veszik be" a babat. az enyem is azt mondta még a 12. héten is (amikor pedig mar tulvoltam az elso kritikus korszakon), hogy ne nagyon éljem magam bele a bababa. (pedig a 12. heten már közel 7 centis volt bennem a babó!)

Ne tegyél ellene semmit, szerelmeskedjetek sokat, onfeledten, egy ido utan elmúlik nála magától!

(most 14 hetes vagyok, 13 hetesen latta eloszor a parom ultrahangon a babócánkat, azóta ugy ahogy kezdi elfogadni, neha a pocimat is megsimogatja, de azert meg mindig nagyon aggodik nehogy valami baj legyen! én is aggódok, de ő "tagad". es ezt a "tagadást" sok esetben sok férfinal eszrevettem, nagy reszuk igy reagalja le. szoval termeszetes, ne aggódj, és nem kell tenned semmit)

2008. szept. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!2001-ben volt spontán vetélésem.Ezután úgy döntöttem várok.2005-ben szültem egy kislányt :-).A terhességem szintén nem volt komplikáció mentes mert 2x is bevéreztem,és végig beton keménységű volt a hasam,de nem szegte kedvem és bátorságom.Kihordtam.Most újból várandós vagyok és várhatóan megint veszélyeztetett leszek,de bátraké a szerencse!Kívánom a legjobbakat Nektek!Amúgy sem tanácsos rettegve várni a bajt.A kis csöppség megérzi ezt!Nem vagyunk egyformák ne is hasonlítsátok magatokat másokhoz!
2008. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!