Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elhatároztuk! Jöhet a baba!...

Elhatároztuk! Jöhet a baba! Mire figyeljünk?

Figyelt kérdés
Mire készüljek fel? Elevitet mennyivel szedjek teherbeesés előtt? Milyen módszerek vannak, amikre figyeljünk, hogy mikor legyünk együtt? Már van egy kisfiúnk, aki most lesz egy éves, és borzasztóan szeretnénk neki egy kis tesót. Én szeretnék minél előbb, annyira jó lenne! Tiszta izgalomba vagyok! De most már a doki is rábólintót a baba várásra (HPV-s voltam/vagyok). Annyira szeretnék egy kisbabát!
2009. jún. 22. 22:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez jött be mindkétszer :) 3.ciklusban már megfogantam:


Elevit,szex a mensi utáni 1.naptól minden másnap ciklus végéig,popsi alá kispárna,szex után gyertyaállás pár percig,és azután fekvés reggelig,h ne folyjon ki.

és persze pozitív hozzáállás,semmi görcsölés,ha meditatív vagy,akkor kicsit mélyedjetek el,és hívjátok a babát úgy,h elmondjátok neki,h ti már készen álltok arra,h a szülei legyetek,most már rajtatok nem múlik.


ne számolgass,mert semmi sem garantálja,h pont akkor van peteérés amikor kiszámolod,az önvizsgálat ugyan jó de ha felnyúlkál az ember még valami bacit is felvihet..


ha van peteérés,és minden más is klappol a szervezetedben,akkor hamar összejön.


drukkolok!! nálunk is kicsi a korkülönbség,20hó lesz

2009. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi ugyanígy csináltuk ahogy az előttem szóló, és működött.
2009. jún. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tapasztalatod és válaszod!:) Várok még ötleteket és tapasztalatokat másoktól is!:)

Jó babázást és örömteli babavárást mindenkinek!

2009. jún. 22. 22:39
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elevit, kitartás hitt akarat remény, a többit fent leírták.

De ha sikerül nézz utána mi a legjobb a babádnak. Nehogy úgy járj mint én. 11 hetesen missed ab.

2009. jún. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia ne görcsölj!Elevet én minden nap szedtem.Elsőre ösejött a baba..:-))Nekünk nem kellett kispárna én voltam felül"mint mindig mert igy szeretjük"Nem volt popsi alá párna meg semmi trükk és összejött..:-)Mert nagyon szerettük volna!Lehet hülyeség de ha párnát raktam volna a popsi alá meg gyertyába állok megölte volna az egész romantikát ami volt...És nagyon sok olyan kismamát ismerek aki felül volt és csak szeretkeztek egy jót mikor kellett csak nem görcsöltek és baba van!Sok sikert és nem görcsölést csak egy jó szeretkezést!:-))
2009. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a fentiekkel egyetértek, de az Elevit helyett a Gravida jobban a magyar viszonyokra lett kitalálva (van benne jód). és most még lehet minden nap, de a terhesség alatt nem biztos, hogy jó: van olyan baba, akinek ártott (benőtt kutacs és jódhiány...)
2009. jún. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én szedtem Hipp-Natalt, Folsavat, E-vitamint is, próbáltam a cickafark-palástfű teákat, próbáltam a kispárnát, meg ezeket a dolgokat. Mikor felhagytam mindennel, s nem is számítottam rá, akkor sikerült. Hidd el, nem az fog segíteni, hogy miket szed, ha jönni akar, akkor úgy is jönni fog. Ha nem, akkor meg akármit szedhetsz. Egy a lényeg, ne akard nagyon görcsösen, jönni fog magától. Ez saját tapasztalat. Amikor meg pozitív lesz a teszted, majd az orvosod megmondja, hogy mit szedj. Sok sikert!
2009. jún. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!