Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csajok, ti csinalnatok meg...

Csajok, ti csinalnatok meg egy tesztet a biztonsag kedveert? Link csatolva! Nem merem elhinni

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 3. 17:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
ez egy kis bébi érkezését jelzi.szívből gratulálok!
2010. márc. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon gratula:) Én is nagyon várom már, hogy ilyet lássak.
2010. márc. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Angliaban laksz? Csak abbol gomdolom hogy First Response tesztet csinaltal, en is azt szoktam venni, itt Angliaban. A teszted egyertelmuen pozitiv, gratulalok! Jo lenne ha az enyem is ilyen lenne mar.. :)

2010. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Tiszta szívből Gratulálok!

Remélem nekem is lesz egyszer egy ilyen teszthez szerencsém!

2010. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
csatlakozom én is, végre egy pozitív teszt! Gratulálok ! :)
2010. márc. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Gratulalok!!
2010. márc. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

Koszi szepen mindenkinek! A parom halalra szorongatott ,anyu meg sirogorcsot kapott oromeben.

Csinaltam megegy tesztet,ugyanilyen lett. Aztan kivancsisagbol vettem egy nagyon olcso tesztet,az meg iszonyu halvany lett,alig lehet latni. Erdekes mi?!!! Ezek szerint megeri jobb minosegu tesztet venni!!

Egyebkent Irorszagban lakunk!

2010. márc. 3. 21:51
 18/22 anonim ***** válasza:

szia.szívből gratulálok.én mikor pozit teszteltem,fel sem fogtam,nem mertem elhinni,ezért 5 napon keresztül folyamatosan teszteltem,persze mind pozi lett,de még így sem hittem el.csak mikor az orvos is alátámasztotta.16 hónapt vártunk rá.


29 hetes km

2010. márc. 4. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Gratulálok!Én is nagyon szeretnék már ilyet ..
2010. márc. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyitja meg azt az oldalt,pedig szeretnék már egy pozitív tesztet látni:) Az enyém mindig negatív...
2010. márc. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!