Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hány évesen...

Szerintetek hány évesen ideális teherbe esni? És ha ugy alakul hogy baba van mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok! Áprilisba töltötm a 18-at és akkor érettségizek. Ugy néz ki hogy teherbe estem.. Szerintetek túl korai? mit csinálnátok? Én nem szeretném elveteni...
2011. jan. 25. 18:03
1 2 3 4
 1/40 eszo ***** válasza:
69%

szia!

pont az előbb válaszoltam egy hasonló kérdésre!

először is gratulálok!:-)

17 évesen nem hinném, hogy el tudod képzelni, hogy mennyien vágynak egy babára, és azért azt mondom, hogy ez a természet ajándéka a számodra!

mivel te sem akarod elvetetni, úgy gondolom én is erre buzdítalak..

igazából azt írtam, hogy ideális kor talán 18-40 között...de főként az a lényeg, hogy az ember érezze magában az anyai ösztönt, az érettséget..legyen egy biztos háttere, mind a kapcsolatában, mind anyagilag..ha ezek megvannak, akkor hajrá!

Gratula és sok sikert!

biztos nem lesz egyszerű..főleg az elején, de kitartás!

és én büszke vagyok az ilyen fiatal anyukákra!

2011. jan. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy válaszoltál! Nagyon rendes vagy! Hát a háttér megvan csak sokan nem támogatnak ebbe bele értem a szüleimet, de a nővéreim támogatnak.. A barátom is velem van szeret és azt mondta vigyáz ránk! Hát anyagi háttér.. nem fogunk böségben élni egynelőre de szerintem menni fog.. Nagyon sokan nem szeretnék ezt a babát.. nagyon nehézz.. nagyon sok veszekedés és sok ellentéte alakult ki.. :s igy nagyon nehéz..
2011. jan. 25. 18:16
 3/40 anonim ***** válasza:

Szia!

22 éves vagyok és most várom az első babámat, igaz mégcsak néhány hetes. A sógornőm is 18 volt mikor szült, mint te.

Sok sikert kívánok a továbbiakban és remélem rendeződik a helyzet a szüleiddel is. A többikkel pedig ne is foglalkozz, az a lényeg, hogy a párod melletted van.

2011. jan. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:

Én is áprilisban töltöm a 18-at. :)

Hány hetes vagy?

2011. jan. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:
még csak 4 hetes vagyok... és te?
2011. jan. 25. 18:27
 6/40 anonim ***** válasza:
Tervezzük a babát mostanra. :)
2011. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Az jó :) Szurkolok nektek :) És az tényleg igaz hogy az apukának el kell venni-e hogy a nevére vehesse a babát?
2011. jan. 25. 18:31
 8/40 anonim ***** válasza:
Nem kell házasság ahhoz, hogy az apuka a babáját a nevére vegye. Csak el kell ismernie, hogy az övé. :)
2011. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Mert olvastam olyan hogy 2011 január 1.től hivatalos papir kell a házasodásról h az apa nevét örökölje! És meddig lehet intenziven sportolni a babával? És ugye ha megeröltetem magam semmi baja nem lesz a picurnak?
2011. jan. 25. 18:40
 10/40 anonim ***** válasza:
Jók a kérdések. :) Én még nem tudom ezeket, mert nem tapasztaltam. Remélem mihamarabb minket is meglátogat a Gólya. :)
2011. jan. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!