Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hány évesen...

Szerintetek hány évesen ideális teherbe esni? És ha ugy alakul hogy baba van mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok! Áprilisba töltötm a 18-at és akkor érettségizek. Ugy néz ki hogy teherbe estem.. Szerintetek túl korai? mit csinálnátok? Én nem szeretném elveteni...
2011. jan. 25. 18:03
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Az első 3 hónapban nem ajánlott a sport,és utána is csak óvatosan.Ha megerőlteted magad,akkor lehet baj is belőle.Régen is kellett papír ahhoz hogy az apa nevére vegyék,Házasságnál a házassági anyakönyvikivonat.Ha nem vagytok házasok akkor egy apasági nyilatkozat amit egy jegyző hitelesít.
2011. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

De hátha segit it nekem valaki és az neked is a hazsnodra válik majd :)

Nagyon szurkolok nektek !:) Hozzán 2011.oktober környékén jöhet majd a gólya :D

2011. jan. 25. 18:50
 13/40 anonim ***** válasza:
70%

apasági nyilatkozatot kell a jegyzőnél csinálni. azzal kell a szülőszobára menni.

Én 20 éves voltam,amikor az 1. szültem, 22 voltam,amikor a másodikat... 24-talán pont 25. szülinapon- amikor várhatóan a 3. babánknak is életet adok :)

Szerintem az ideális életkor (amikor testileg már felnőtt) az 20 éve felett,38 éve alatt.


Ha a körülmények adottak: pl dolgozik a párod... akkor Hajrá!!! ha nem,akkor is Hajrá!! -abortusz ellenes vagyok...ezzel meg is válaszoltam,hogy mit csinálnék,ha úgy alakulna hogy baba van :)


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!!

2011. jan. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
És ha pont az első három hónapba sportolok mert igazolásom van .... az nagyon nagy bajj lehet? mert áprilisig ki kell huznom a sportal vagy éppen március végéig... remélem semi baj nem történik.... mostmáér egyre jobban félek.. És köszi a segitséget
2011. jan. 25. 18:52
 15/40 anonim ***** válasza:
Embere válogatja:Láttam 17 évesen teherbe eső 18 évesen szülő borzalmas anyát.De láttam az ellenkezőjét is.A szüleid úgyis támogatni fognak,mert szeretnek téged,de majd ha esetleg te leszel ilyen helyzetben,akkor megérted,hogy miért reagáltak így.Egy baba nagy felelősség.De lehet 18 évesen is jó anya valaki,ahogy 25-35 évesen is lehet valaki rossz anya,
2011. jan. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem törvényszerű,hogy baj lesz,de én a helyedben elgondolkodnék,hogy megéri e a kemény sport.
2011. jan. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező sportolnod?
2011. jan. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

nem baj ha sportolsz, de finoman csináld- ha úgy érzed elég volt,akkor azonnal abba kell hagynod.

Lehetőleg ne erőltesd meg magad,ha nem akarod elveszteni ezt a babát,aki benned fejlődik!

-nővérem a 13. héten vesztette el, én 2x a 7. héten.... volt aki a 6. héten emelte meg magát...


Csak okosan!

2011. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
-mikor fiatalabb voltam nem mintha most öreglennék már akkor is fiatal anyuka szeretem volna lenni... Nagyon örülök hogy vannak itt rendes emberek és segitenek az fiatal anyukáknak.. ez szerintem jó dolog és végre van olyan hely ahol nem csak a hülyeségek mennek...
2011. jan. 25. 18:56
 20/40 A kérdező kommentje:
A baba mindennél fontosabb nekünk.... nagyon vigyázunk rá :)
2011. jan. 25. 18:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!