Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek hány évesen...

Szerintetek hány évesen ideális teherbe esni? És ha ugy alakul hogy baba van mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Én 17 éves vagyok! Áprilisba töltötm a 18-at és akkor érettségizek. Ugy néz ki hogy teherbe estem.. Szerintetek túl korai? mit csinálnátok? Én nem szeretném elveteni...
2011. jan. 25. 18:03
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:
Azt szerettem volna még megtudni hogy áprilisra végére és május elejére nagy feltünő lesz már a pocakom?
2011. jan. 25. 20:04
 32/40 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül:)
2011. jan. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
alkat függő,van akinek a terhesség végén is kicsi a hasa.Nekem 3 hónaposan már látszott.Mindenki azt hitte ikreket várok,pedig nem.Még szülés után is akkora volt a hasam mintha 4-5 hónapos terhes lennék.
2011. jan. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:

Szia, az ideális teherbeesés nem kor függő, hanem érettség függő. Én 30 évesen éreztem magam elég érettnek ahhoz, h babát vállaljak. 33 évesen született meg a fiam, 36 évesen a lányom. Nekem ez az ideális.


17, majdnem 18 évesen bizony elgondolkodnék azon, h megtartsam-e a babát. Fel tudod adni a függetlenségedet? Biztosan nem akarsz 20-22 évesen bulizni, haverozni? Biztosan fel tudod nevelni tisztességgel, szülői segítség nélkül is? Mert ennek a babának TE leszel a szülője, tied minden felelősség, neked kell ételről, ruházatról, melegről gondoskodnod. Lesz miből, mert a Gyes+családi pótlék erre nem elég. Mert bármi történhet, és a szüleid, családod, barátaid hátat fordíthatnak.

A most boldog apuka nem biztos, hogy 3 hónap, vagy 2 év múlva is boldog apuka lesz. Dolgozik egyébként? Tanul? Mert ha épp tanul, miből fizet esetleg tartásdíjat, ha nem marad veletek?


Szép, meg jó dolog a tini szerelem, de ha a rózsaszín köd eloszlik mi lesz?

2011. jan. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
Szia!Az előttem szólónak igaza van.GONDOLD MEG. Leírom a tesóm példáját, bár mi már 25 évesek elmultunk(ikrek vagyunk). Szóval 4 hós a lánya, és ezidáig 3szor költöztek ide hozzánk, majd vissza az apukához a NYOMORBA, most, konkrétan néhány óra mulva vissza költöznek hozzánk, mert nincsenek meg jól az apukával, akinek persze mindenképp kellett gyerek, de nem dolgozik, és nem törödik a gyerekkel és még meg is csalja a hugom. Tesóm sem volt felkészülve egy gyerekre, sem anyagilag, sem idegileg. Most is nagyon kivan, ami persze meglátszik a kislányon is, hiába még pici.Azt hogy mi lesz velük, nem tudom. Egy darabig ellesznek itt velünk, de nekünk a párommal is van egy 18hós kisfiunk és szeretnénk még tesót, persze amit feladtunk egy jó darabig, minimum addig amig hugom ki nem talál vmit az éltükre és el nem költözik. Nagyon sokat tettünk már értük, mert ha mi nem lennénk mennének az utcára, mert hiába nagy a családunk, senkit nem érdekel a sorsuk. Remélem értetted,h mire akartam ezzel kilyukadni? Persze kívánom,h Te ne járj pórul. Bocsi, de nekem is jól esett kiírni magamból, mert én is nagyon el vagyok keseredve miattuk. A lényeg,h gondold meg. Az én példám meg az,h nem terveztük a fiunkat, de IMÁDJUK. Nála édesebb, aranyosabb kisfiut még nem láttam. :) Egy gyerek tényleg áldás az ember életében. Ha sikerült döntened, akkor viszont ragaszkodj hozzá, nehagyd h befolyásoljanak!! Minden jót! :)
2011. jan. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 A kérdező kommentje:

Köszönöm h válaszoltatok és nagyon jól esik h ilyen öszinték vagytok... ő már dolgozik.. nem azt mondom h jól keres de eg tudnánk élni szerintem.. Hát nem tom .. nem félek h elhagyna... nem tudom.. mindednki azt kérdezi h nem félek h ösze veszünk.. mondom nem ..

ma anyuval bezséltük erről a témárol h jönn a baba és mostmár pozitivabban ált a dolgokhoz mint eddig... attól fél h nem maradunk it hanem elköltözünk.. és hát igen azt terveztük .. de ha a baba nem jött volna akkor is mentünk volna.. az a lényeg h kezd pozitivan áll a dolgokhoz...



és igen ki állunk a döntésünk mellet..

2011. jan. 26. 14:53
 37/40 hemanjajo ***** válasza:

én is 18 évesen szültem az első gyermekemet...és ..mikor az ideális...nos..amikor ugy érzed..és perxe..amikor sikerül...én mindenesetre gratulálok nektek..

ne feledd..nem vagy egyedül....

2011. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
én 25 éves kor alatt biztosan elvetetném. addig járnék szórakozni élnék, rohadt nagy lekötöttség egy gyerek.
2013. nov. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzennèm h ès ,,rohadt nagy boldogság,, is.


Èn bár 22 voltam mikor teherbe estem , de kiállok a kèrdező mellett, mi is egy fizubol vagyunk egy hèt ès fèlèves kisfiunkkal.Nem vagyunk gazdagok de a gyereknek mindene megvan.sőt.



Ne aggódj kedves kèrdezô! Gratulálok!

2016. máj. 9. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:

Hali Kérdező!


6 esztendő elteltével mi újság? Merre tart élted?

2017. jún. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!