Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek úgy ha a...

Teherbe eshetek úgy ha a párom sokat van külföldön?

Figyelt kérdés
5 hónapja próbálkozunk eredménytelenül. Eddig sikerült középidőben is együtt lenni, de a párom kapott egy nagy munkalehetőséget Németországban, ami azt jelent, hogy 3-4 napokra ki kell utaznia (ez egy hónapban minimum 2 hét) és fél évig ez így is marad. Sajnos nem mindig tudunk pont jókor együtt lenni és félek, hogy így nem sikerülhet. Tegnap együtt voltünk a 11. napomon, de legközelebb csak 5 nap múlva jön haza. El vagyok keseredve, annyira várom a babát.
2008. szept. 3. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez elég necces, ha pont akkor nincs itthon, de figyeld a peteérésedet, ha esetleg szólnál, hogy jöjjön haza akkor..

elég nehéz lesz, de esetleg előfordulhat, hogy sikerül úgy , hogy nem a domináns peteéréskor esel teherbe,mert havonta több peteérés is lehet , ami nem félidőben van, de azokból ritkábban lesz baba, de előfordul..ez már a véletlenen múlik..

Légy türelmes és kitartó..sajnos nehéz az eseted!

2008. szept. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tipp: keresd meg a neten a Jónás naptárt./én a Google-ba írtam be/ hiszek benne.Mutatja a termékeny napokat, ami egyáltalán nem biztos senkinél, hogy középidőben van.Én is azt hittem 5 hónapi próbálkozás után,végül mikor a naptárt megnéztem és akkor voltunk együtt, /nem középidőben!/ épp akkor estem teherbe! Szóval bevált.Csak a baba neme nem.De az már nekünk lényegtelen.
2008. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha túl sokat görcsölsz a babakérdést illetően,az sem túl jó a teherbeesést illetően, próbálj meg minél kevesebbet idegeskedni.Elhiszem, hogy ez a "kiküldetés" most pont rosszkor jött, de hátha pont akkor lesz itthon a párod,amikor kellene, hogy itthon legyen.
2008. szept. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én férjem is Németországban dólgozik csak ő háromhavonta jár haza,márciusban mégis összejött a baba,igaz májusban elment.De nem akkor volt itthon márciusban mikor a pé-m volt,szóval összejöhet az a baba bármikór szerintem.
2008. szept. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én férjem is külföldön dolgozik, 3 havonta jár haza és most én is számolgatok, de nagyon, bár egyre jobban kezdem azt gondolni, hogy nem kellene ennyit foglalkoznom vele, mert ez már görcsölés és hátha azért nem jön össze. Egyszerűen bízzuk a sorsra!

2008. szept. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!