Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek így is?...

Teherbe eshetek így is? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Párommal ovuláció napján voltunk együtt,de ő csak másodjára élvezet belém.Így is teherbe eshetek,vagy nincs rá sok esély?
2011. nov. 2. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztek, akkor az 5.-től is teherbe eshetsz simán:-))
2011. nov. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy teherbe eshetsz :)
2011. nov. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miért mit gondolsz csak az elsötöl lehetsz terhes???
2011. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát a két aktus között csak pár perc telt el,és mikor kimentem utána wc-re szinte semmi nem volt a papíron.Páromnak már alig jött valami.:-(
2011. nov. 2. 10:49
 5/7 anonim ***** válasza:

szia!

Persze az esély megvan, h terhes leszel, de ennek nagyon kicsi az esélye! És nem azért, mert alig jött valami a párodnak, ez nem ezen múlik!

Ha viszonylag rövid időn belül történik két ejakuláció, akkor a másodikban már annyira minimális az életképes spermiumok száma, hogy a teherbeesés SZINTE kizárt! Szóval én nem aggódnék a helyedbe, de máskor óvatosabban!

Kötözködőknek mégegyszer: SZINTE kizárt!

2011. nov. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
majd írd meg hogy lett-e baba belőle hogy tudjuk tényleg kizárt-e a dolog:DDDD Amúgy ha előváladékktól lehet vki terhes szerintem simán ettől is.....
2011. nov. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Majd megírom,hogy mi lett.
2011. nov. 6. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!