Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Párom külföldön dolg,2havonta...

Párom külföldön dolg,2havonta jönhaza.19-én multel a mensem, aznap jötthaza párom, onnantol mindennap, Szo-ig napi 2* voltunk együtt, bennem ment el - szeretnénk babát, ezt elfelejtettem hozzátenni! A gyogyszert már 3hó nemszedem. Teherbe eshetek?

Figyelt kérdés
Igy mens utáni napokban rögtön mennyi az esély a teherbe esésre????S valami korai jelet mit tapasztalhatnék a köv mens várásáig?HELP ME
2008. máj. 26. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
szegényke :-( Azért van esély, hiszen nem működne az evolúció ha mindig csak a 14. napon jönne össze a baba. Elég sok olyat hallok, hogy a mensi utolsó napján jött össze. Vagyis akkor is lehet valamiféle termékenység. Szorítok!
2008. máj. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb az esély a teherbe esésshez az első 14 nap és nem 15-28 nap. Azorvosok mindig az mondják a 11-16 ig napig a legjobb
2008. máj. 27. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van esély. sok olyan eset történt már amikor az orgazmus beindította az ovulációt. Anno a tesómék, a doki szerint, így lettek ikrek! szorítok nektek!
2008. máj. 27. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az én párom dolg külföldön aki 2havonta jönhaza.a mensem elmultával rögtön,s napi 2* voltunk együtt,bennem ment el-szeretnénk babát,tüneteim:alhasam naon fáj napok ota,mintha +akarna jönni,meg fejfájásom van---ez lehet kezdeti jel??esetleg hányinger ami majd kb 2hét után jönne...ugy imádkozom hogy sikerüljön :-))
2008. máj. 29. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!