Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilt szedek mert nincs...

Clostilt szedek mert nincs peteérésem, ráadásul hátrahajló a méhem. Elvagyok keseredve mikor lesz ebből baba?

Figyelt kérdés
2008. aug. 31. 16:21
 1/6 anonim ***** válasza:

én két évig semmi eséllyel próbálkoztam, pcos lettem,de a 2.clostys hónapban baba lett, most 25 hetesek vagyunk.

szóval nem kell feladni, mert sikerülhet, és ha a closty nem jön be, hát nem az az utolsó fázis..szedj még napi egy szem E vitamint, meg kezdj el vas pezsitablettázni, növeled az esélyt, mert az E -vitamin sejtképző és regeneráló hatású.

Sok sikert!

2008. aug. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mitől hátrahajló a méhe valakinek?Ez igy is marad örökre?Lehet most hülyeséget kérdeztem.
2008. aug. 31. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy a hátrahajló méh akkora akadály lenne, nekem is az van mégis háromszor lettem terhes azonnal.
2008. aug. 31. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szió!

A hátrahajló még annyira nem vészes szerintem, ha nagyon aggódsz, tegyel egy parnat a feneked ala.

Én is clostyt szedtem, pedig volt peteeresem, meg minden normalis volt, osszejott a baba.

Próbálkozhatsz gyógyteakkal (cickafarkfu, etc), vagy más gyógynövényes kencékkel (én mastodynon cseppet ittam, az is tiszta gyogynoveny, rendberak). Nagyon fontos, hogy ne stresszelj, mert szerintem a stressz mindent befolyásol, és sajnos ritkan pozitiv irányba. ne hibáztasd magad. a szerelmeskedes idealis idopontja 2naponta, és akkor a parod katonai se faradnak ki (mindenesetre mi nem tudtuk mindig megtartani, de az is izgato, hogy "nem lehet" :)), a lenyeg, hogy ne ugy szerelmeskedjetek, hogy babat csinaljatok, hanem onfeledten. (nem tudom mennyire volt ertheto)

nekem is az elso hozzaszolohoz hasonloan policisztás ovárium szindromám volt.

a lényeg, hogy kitartás, ne add fel :)

és nem kell megfelelned, meg nezni mindent, egy atlagos hazasparnak 20% eselye van havonta a babóra, csak a media, meg a szuleink mondtak a vedekezes fontossagat (persze, fontos, de nem ugy megy, hogy egyszer nem vedekezik az emberlanya, es rogton terhes lesz- bar megeshet)

2008. aug. 31. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem hátrahajló méhem van, és rögtön első próbálkozásra az első peteérésnél összejött a baba, úgyhogy az biztos nem akadály. A gyógyszerhez nem tudok hozzászólni :( Reméljük hamar összejön neked a baba!! Minden jót, üdv 25 hetes kismami
2008. aug. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.Kicsit megnyugodtam.
2008. aug. 31. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!