Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél hete voltam orvosnál,...

Másfél hete voltam orvosnál, nem tudta egyértelműen megmondani, hogy baba van-e vagy nem. Méhnyálkahártya vastag, nagyon hátrahajló méhem van. Látnia kellett volna már?

Figyelt kérdés
Még azóta sem jött meg, már túl vagyok a 40.napon. Akkor azt mondta a doki, ha negatív a teszt, akkor norcolut. Kedd reggel teszt negatív, de mindig szúrkál a hasam, meg görcsöl, mintha meg akarna jönni már kb. két hete, de semmi azóta sem.Néha hányinger.Doki szerint se ciszta, se semmi gond, belül minden oké, nem tudta megmagyarázni a fájdalmakat. Szerintetek?Be merjem venni a gyógyszert?
2008. júl. 18. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Még ne vedd be, várj egy kicsit, mondju hétfőig abból nem lehet baj. Aztán tesztelj és ha még akkor is negatív akkor kezd el szedni. Egyébként hány naposak a ciklusaid?
2008. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez volt. Nem tudott megjönni. És a 47. napon kaptam gyógyszert.

Nekem is voltak terhességi tüneteim, de így utólag belátom,hogy csak beképzeltem.

2008. júl. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az utóbbi időben 35-36 naposak voltak, tehát voltak gondok vele.....Ma egy kicsit elkezdtem barnázni, lehet, hogy bogyó nélkül is megjön....
2008. júl. 18. 14:43
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak az a furcsa, hogy tényleg két hete szinte minden nap görcsölök, nem nagyon, de más, mint mikor megjön....ezért nem tudom hova tenni a dolgot....Lehet, hogy mégis pozitív lesz a tesztem?
2008. júl. 18. 14:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a leghosszabb ciklusod 36 napos akkor már a tesztnek illene kimutatni a terhességet. Ne legyen igazam, de ebből sajnos nem valószínű hogy baba lesz.
2008. júl. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!