Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz az hogy a megvastagodott...

Igaz az hogy a megvastagodott méhnyálkahártya pozitív terhességi tesztet eredményezhet akkor is ha nincs baba?

Figyelt kérdés

A nőgyógyászom szerint lehet.A nemvárt napjától egy hétig pozitív tesztjeim voltak minden nap majd görcsös vérzéssel kiürült minden.

Nem tudom elhinni hogy nem baba volt.Járt már így valaki?


2011. febr. 17. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Hülyeség. Megvastagodott méhnyálkahártya nem okoz pozitív tesztet. Pláne azért sem, mert igazából mindenkinek vastagszik a méhnyálkahártya, csak van akinek aztán kilökődik (menstruáció) és van akinek nem, a beágyazódás miatt. Pozitív teszt lehet bizonyos ciszta miatt, de simán a megvastagodott méhnyálkahártyától nem.


Azt nem tudom, hogy egy vérvétel kimutatná, hogy volt-e baba (bár az is a hcg szintet mutatja, szóval ha a teszt pozitív, akkor valószínűleg az is az lenne).

2011. febr. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem.


Sajnalom.

2011. febr. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az orvosod nem akarja, hogy elkeseredj, az én első orvosom két vetélésemre mondta, hogy megesik az ilyesmi. A mostanim egyenesen kimondta, hogy ezek bizony babák voltak. Nem, ilyen nincs, mint amit ő mondott.
2011. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én biztosan szeretném tudni, hogy terhes voltam-e. Engem az kevésbé szomorítana el, mert legalább tudom, hogy lehetek terhes! (ezt az utolsó komment alapján írom)
2011. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom ahogy írjátok!
2011. febr. 17. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!