Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most voltam dokinál, sok...

Most voltam dokinál, sok fehér folyás miatt. Mondta hogy gomba. Ha hátrahajló a méhem, mennyi az esélye hogy összejöjjön a baba?

Figyelt kérdés
a gomba kb 2-3 havonta visszatér.és azt is mondta hogy hátrahajló a méhem.félek hogy ez miatt nem sikerül a baba,mivel julius óta már próbálkozunk.bár a doki azt mondta hogy ez miatt még sikerülhet.
2009. febr. 9. 11:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
méheddel semmi baj sincsen, kérjél gynevac szurit, hátha attól az örökös visszatérő gomba elmúlik.
2009. febr. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A hátra hajló méh elméletben nehezítheti a teherbe esést, a gyakorlat pedig az, hogy igen sokan rácáfoltak erre az állításra. Ugyan olyan hamar, vagy meg hamarabb teherbe estek....
2009. febr. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nekem is hátrahajló a méhem, azt mondta a dokim, hogy "lehet, hogy egy kicsit nehezebben fogok majd teherbe esni". De egyáltalán nem ment nehezen... :)

3 hónapos kisfiú anyukája

2009. febr. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
mi az a gynevac szuri?attol tényleg nem fog már visszatérni a gomba?lehet a gomba is akadályozza h összejöjjön
2009. febr. 9. 12:51
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia! A gombáról annyit, hogy az egyik kolléganőm barátnőjének szintén ilyen állandóan visszatérő gombája volt. Az akkori orvosa állandóan felírt rá kupot és mindenféle krémet, amitől elmúlt de egy két hónap múlva visszatért. Akkor mondtuk neki a kolléganőmmel, hogy menjen el a mi orvosunk magánrendelésére, mert ez nem stimmel, egyébként pedig nagyon jó orvos. Rögtön meg is állapította, hogy ez nem gombás ferőzés, hanem egy apró méhszájseb okozza ezt az állandó visszatérő fertőzés félét. Meg is műtötte és azóta nem tért neki vissza, pedig előtte nagyon sokat szenvedett. A méhszájseb egyébként akadályozhatja a teherbeesést is. A másik kolléganőmnek pedig hátrahajló a méhe és 2 fia van.
2009. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de az orvos csak tudja h az gomba.vagy mégse?és akkor most mit csináljak?de ha viszket,az gomba,nem?remélem .nem akarom h megmütsenek.félek.meg akkor ez miatt menjek magánrendelésre?most is felirt a doki klion-D100 hüvelytablettát.jó lenne ha már nem térne vissza.nem tom h mér tér vissza.akkor inkább ez lehet az akadálya h nem sikerül?de egyszer voltam terhes 2004-be,ami sajnos el is ment.
2009. febr. 9. 13:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Ezt így sajnos nem lehet megállapítani. Én tapasztalatot írtam le, nem feltételnül igaz, hogy ez így van, de annak viszont már van valami oka, hogy állandóan visszatér gomba, és amíg ezt az okot nem találják meg addig, ez vissza fog jönni. Én magánrendelésre járok, nem kerül olyan sokba, és nem kell várni, munkából eljönni, rögtön minden vizsgálatnál csinál a doki UH-t és jobban ráér megbeszélni a gondjaimat. Az a doki akiről én meséltem, szerintem sima rendelésen is nagyon alapos. De sajnos ezt orvosa válogatja. Láttam már olyat, hogy az egyik ismerősöm mivel másik orvoshoz járt, hát ezt nagyon kimutatta a visekledésével az egyik osztályos orvos. Ha megbízol az orvosdban akkor jó és csináld azt amit mond, mert mégis csak az ő az orvos, de ha kételyed van, akkor menj máshoz, mert sajnos azt kell mondanom, hogy orvosok között is van szakmai különbség. Az én orvosomban megbízom, de bizonyított is mint a fenti eset és még más. (egy másik eset: kolléganőmnek nagyon fájt a hasa hetek óta. Elment az orvoshoz utána UH-ra nem talált a doki semmit azt mondta, hogy biztosan el fog maradni a mensije mert ez már aváltozó korral jár 44 éves. Mondtam neki hogy az én dokimhoz menjen aki mondta, hogy a változó korhoz még fiatal, megvizsgálta, Uh-n megállapította hogy nem nőgyógyászati a probléma hanem valószínű vesehomokja van, átküldte a belgyógyászatra és igaza volt.)
2009. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szia !Nekem is állandóan visszatért a gombásodás. Mi 9 hónapja próbálkozunk. Canesten kúp vagy pevaryl-g segített ugyan de pár hét után újra kezdodott minden elorol. Végul a patikus ajánlotata nekem az "Acidophilus with Bifidus" ami erositi az imunrendszert azóta hála égnek tunetmentes vagyok. Itt szlovákiában lehet kapni erre kifejlesztett vitamint Candilac néven reklámozzák 8,31 Euro ez is probiotikumos osszetétel. Még nem próbáltam ugyan de ahogy olvastam jó lehet. Remélem sikerult segítenem.
2009. febr. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
szia,ez amit mondasz,ezt akkor kell ,amikor van a gomba?egyelőre ezt elhasználom amit felirt az orvos,és amikor visszatér megint,akkor nem megyek dokihoz,hanem veszek olyat.remélem nekem is hatni fog.mert már unom.
2009. febr. 9. 15:04
 10/11 anonim ***** válasza:
Amit a doki írt azt persze szedd ki. Ez jó megelozésre ez tulajdonképpen probiotikum erositi az immunrendszert én csak dícsérni tudom ha el is kapok vmi nyavalyát 2 nap alatt átmegy rajtam elotte meg hetekig pruszkoltem.Naponta 1 tabletta. Azóta nem volt gombám hogy kopogjam le hamar :))!Mielobbi babásodást !!!
2009. febr. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!