Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tennétek ha a férfi akit...

Mit tennétek ha a férfi akit szerettek azt mondaná, elhagyja a feleségét ha szülsz neki egy babát?

Figyelt kérdés
Nekik van gyerekük. Azt mondja könnyebb lenne elhagynia a nőt ha terhes lennék. Véleményeket várnék. Köszi előre is.
2015. máj. 15. 16:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem! Ha ÉN nem vagyok elég valakinek, akkor már régen rossz! Legyél TE önmagadban elég indok ahhoz, hogy veled legyen! Egy gyerek egészen más téma, családba érkezzen! (Azért elgondolkodnék, hogy ha mással meg tudta ezt csinálni férj és apaként, akkor velem is simán meg fogja tenni néhány évvel később.)

Gusztustalan egy ember.

2015. máj. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem!!

ha mással megteszi,megteszi majd veled is ugyanolyan könnyen...

vagy:

mégse hagyja ott a nőt,megszokás,stb,mégis szereti...láttam már ilyet...

2015. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsuk meg a kérdést: Hogy jellemeznél egy olyan férfit, aki házasságban, gyerek mellett szeretőt tart, majd fel akarja csinálni és otthagyni az előző családját?
2015. máj. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt a nőt és azt a gyerekét otthagyja, akkor majd veled és a Te gyerekeddel is simán megteszi később.
2015. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
Ez morbid. Utolsó gondolkodik jól. Milyen férfi az ilyen? Ettől nem kellene gyerek az biztos.
2015. máj. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
nem. én alapból nem kezdenék nős emberrel. gondolom te se szeretnéd ha a férjednek szeretője lenne igaz?
2015. máj. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Adrienn0122 ***** válasza:
100%
Szóba sem állnék vele, nem hogy gyereket szüljek neki. Egy kisbaba érkezése még stabil párkapcsolat esetén is nehéz feladat, neked pedig arra kellene készülnöd, hogy bármikor cserben hagyhat úgy, mint a jelenlegi családját.
2015. máj. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Eleve nem kezdenék nős férfival, akinek ráadásul gyerekei vannak. Az a nő, aki ilyet tesz, a szememben csak egy szajha. És még el is gondolkodik, hogy felcsináltatja magát... hát gratulálok, a szüleidnek semmi erkölcsi tartást nem sikerült belédnevelni. (Természetesen az ilyen férfi is egy féreg, de ezt már fentebb többen kifejtették.)
2015. máj. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kezdenék nős férfival. Szóval nem is kerülnék ebbe a helyzetbe.

Ha mondanék valamit tanácsként, az lenne hogy ne csináld. Van egy családja. Lehet úgy érzi el tudná őket hagyni egy másikért. De gondolj bele, mi van ha út közben mégis meggondolja magát? Egyedül maradsz a babával. A családjával van egy hosszabb múltjuk. Lehet megbánná az egészet és visszamenne.

2015. máj. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
pfff. azt gondolnám, hogy egy rohadt tahó egyébként, hogy nem tiszteli a család szentségét, mellesleg igen csak mérges lennék, hogy az én életemmel játszik, hiszen ha én szülök egy gyereket, de ő meggondolja magát, akkor magamra maradok babával, neki ebben nyilván semmi rizikó nincs, de nekem az életem teheti "tönkre"
2015. máj. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!