Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy olyan férfi, aki részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi, aki részegen képes bántalmazni a feleségét, az józanul is fogja?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 16:15
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de megéri a feleségnek rettegni, hogy mikor rúg be megint a férje?
2015. márc. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Idővel igen. Talán hónapok, vagy csak évek múlva teszi meg józanul is, de előbb-utóbb megteszi.
2015. márc. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Valakinek esetleg tapasztalat?

Köszönöm az eddigi válaszokat egyébként!

2015. márc. 21. 16:38
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet, bár én garantáltan nem várnám meg. A részegen bántalmazás nekem nem enyhítő körülmény, sőt!!!!

Nem elég, hogy egy agresszív barom, de még piál is.

2015. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Az alkohol a GABAerg rendszerre hat az idegrendszerben. Ez azt jelenti, hogy gátlásoldó. Na már most, ez két dolgot jelent:

1. józanul gátlás alatt van ez a viselkedés, viszont

2. létezik az idegrendszerében.


Elég nagy ellenerő feloldja a gátlást józanul is.


Persze, mindig van esély rá, hogy megjavul. De nem a felesége fogja megjavítani, hanem hosszú pszichoterápia, alkoholmegvonással egybekötve.


Én azt javasolnám a feleségnek (ha te vagy az, akkor neked), hogy most kezdje el intézni a válást.

2015. márc. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Igen, ezt én is tudom, hogy az agresszió akkor benne van, csak mivel az ital oldja a gátlásokat, ezért van az, hogy részegen nem tudja magát visszafogni.

Hasonló cipőben nem volt, vagy nincs valaki? Kíváncsi lennék, hogy rá később esetleg emelt-e kezet józanul is rá a férje.

2015. márc. 21. 16:49
 7/29 anonim válasza:
100%

szerintem aki piásan gyökér az józanul is az

csak józanul tudja palástolni az iagzi személyiségét

2015. márc. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
64%
mi csak úgy voltunk a férjemmel, hogy amikor összejöttünk, akkor még persze többet buliztunk, többet ittunk, és a férjem nagyon olyan volt, hogy ha ivott, agresszív volt, de csak szóban, vagy csak más pasikkal "kakaskodott". Nőt nem bántott volna fizikálisan, viszont ordítani bírt nagyon. De tényleg nagyon durván. Egyszerűen minden harag kijött belőle olyankor, és teljesen ésszerűtlen okok miatt is. Józan soha nem ordított, kisebb veszekedések voltak, de ordítás nem. Együtt maradtunk, és össze is házasodtunk, és az első gyerek után még időnként eljárt itthonról, veszekedtünk is sokat, hogy nekem mi nem tetszik ebben. Aztán szépen lassan ez teljesen eltűnt. Mostmár két gyerekünk van, rendben vannak a dolgaink, és szerintem amiatt, hogy ő is sokkal kiegyensúlyozottabb, amikor néha iszik, már egyáltalán nem agresszív. Mostmár inkább vicces, jókedvű. Szóval nála ez teljesen megváltozott, de ehhez rengeteg beszélgetés kellett, és egy kiegyensúlyozott élet.
2015. márc. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
#8: Nektek szerencsésen alakult, de ez a nagyon nagyon ritka. Inkább romlani szokott a helyzet.
2015. márc. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
77%
De kérdező, nem mindegy, hogy van-e ilyen ember? Minden eset egyedi. Akárki akármit ír is tapasztalatból, az semmit nem fog jelenteni a te kapcsolatodban.
2015. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!