Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy olyan férfi, aki részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi, aki részegen képes bántalmazni a feleségét, az józanul is fogja?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 16:15
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Részegen az ember őszinte és ez azt jelenti hogy józanul is legszívesebben megverné a feleségét úgyhogy igen van esély rá hogy előbb utóbb józanul is megteszi.Az nem mentség hogy "azért vertelek meg mert részeg voltam" Aki igazán szereti a párját az hulla részegen se fogja megverni őt.Normális férfiaknál olyankor jobban megnő a szexuális étvágy és inkább szeretkeznek a feleségükkel nem pedig verik őket
2015. márc. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Szerintem aki egyszer megüti a feleségét, az utána is megteszi, mindegy, hogy részeg, vagy józan.
2015. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az is megér egy próbát ha az ember agresszióra szeretettel reagál agresszió vagy védekezés/menekülés helyett. Nem egyszer hanem többször, amíg őszinte nem lesz ill amíg le nem esik a másiknak.

Pl amikor agresszív lesz akkor megöleled, mondod hogy szereted, stb.


Nem biztos hogy bejön de ha tényleg szereted akkor egy próbát megér.

2015. márc. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:
Az sok mindentől függ,általában a részeg emberekben a legtöbbször feljönnek a régi sérelmek nem biztos hogy a felesége tehet róla de ha mondjuk a felesége régebben csinált valamit akkor valószínű hogy részegen fel emlegeti és egy részeg embert igen csak nehéz kontrollálni szóval először azt kellene megtudni hogy mi az indoka,ha csak szimplán bántalmazza ok nélkül ajánlom a rendőrséget,vagy váljanak el és felejtsék el egymást mert hát egy nőben ezek a dolgok igen csak nagy gondokat tud okozni a lelkében.
2015. márc. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Akk marad jcsak vele es bovotsd a megzvertek statisztikajat, ennyi.


Igen, fogja elob-utobb. De nem eleg az, hogy allandian attol rettefj, mikkr megy el inni es jon haza hullazurosen?! Mert elobb-utobb sokat fog inii, mindig reszeg lesz es mindig verekedni fog. De hajra, jo varakozast.


Apa es a baratom is voltak reszegek.

- apa elaludt kb.ket percen belul, masnap meg szethanyta a fel vilagot - szegeny :/

- parom meg osszevissza dumal, amitol falnak tudnek menni, de ha ordibalna, vagy kotekedne, akkor mar nem lennek vele

2015. márc. 23. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Látom utolsó, neked sem sikerült megérteni, hogy nem rólam van szó.
2015. márc. 23. 14:05
 27/29 Varga Zsuzsanna Andr válasza:
Az én férjem ha ittas, még "úgymond emberibb"barátságos,beszédes,vicces!Józanul zárkózót, nem beszédes, érzelmeit vissza tartja.Mégis időnként,adott szituációban kimondottan támadó, és agresszív,a magatartása! Tehát,nem az ital a kulcs,hanem valóban a benne lakozó indulat, amit valóban "el nyom"de egy bizonyos, adott, helyzetben előtör!
2015. márc. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Jaj mert nektek a normális nő kell mi? Haha haha.....

Kérdező nálam ex el játszotta el, megbocsátottam, megtette újra. Nem éri meg az egész! Remélem azóta rájöttél Te is:)

2016. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Kérdező, ne haragudj, nem olvastam az utolsó kommenteket!
2016. jan. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!