Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az tönkretehet egy házasságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tönkretehet egy házasságot, ha egy 47 éves férfi lefekszik egy 18 éves lánnyal, de csak egyszeri alkalom volt?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nagyon gáz. Ismerősünkkel történt meg, a férj egy fogorvos ismerősének a lányával egyszeri alkalommal szexelt a saját kertjükben, mikor a nő nem volt otthon. A férfi fél, hogy ha a felesége megtudja, oda a kényelmes házas életének. A felesége taszítja, vele nem fekszik le és azt mondja, hogy ez létszükséglet volt.

2015. márc. 19. 10:28
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
22%
Nem kell megtudnia a feleségnek, és minden marad a régiben, ha esetleg megtudja, az tönkreteheti a házasságot. Persze, ha más gondok is vannak, akkor azok miatt fog megromlani.
2015. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
95%

Létszükséglet azt jelenti, meghalt volna, ha nem dugja meg a kislányt.


Egyébként meg miért akar olyan nőnek a férje lenni, aki taszítja?

2015. márc. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
92%
miért, miért - nyilván az is "létszükséglet" a baromállattyának
2015. márc. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem abból nagyobb baj lesz, ha a fogorvos tudja meg. :D
2015. márc. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
58%
A csaj is eléggé hűséges típus lehet...:D Ne jöjjön senki nekem az "apakomplexus" dumával, mert már lassan divatból csinálják. Lehet lepontozni, az igazság nyílván fáj! ;)
2015. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 Koplárovics Béci ***** válasza:
86%
Szerintem tökmindegy, hogy 18 vagy 58 évessel lép félre valaki. Ott a házasságnak vége.
2015. márc. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
35%

Hmm, fogorvos.. Nem egyszer hallottam már olyanról hogy a feleség inkább elnézte a félrelépést, csak maradjon meg a megszokott anyagi helyzete a gazdag férj mellett. Lehet hogy tönkretenné, lehet hogy nem, főleg ha a feleség anyagi függőségben van.

Ez a létszükséglet dolog azért nem működik, mert ami egyszer jó volt az jó lesz kétszer is, és aztán háromszor és még ki tudja hányszor. Ott nincs megállás.

2015. márc. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
78%

Na, én ezért nem akarok soha megházasodni! :"D

A másik fél is simán beleeshet egy ilyen "létszükségletbe". Egyébként, minek van a feleségével, ha taszítja...?! Valóban kényelmes házas élet lehet! :)

2015. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
92%
Utolsó, nem a férj a fogorvos, hanem a lány apja. És ismerik. :D
2015. márc. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
60%
(előző: nem a szükségletes, megélhetési közösülő a fogorvos:D)
2015. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!