Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Az tönkretehet egy házasságot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az tönkretehet egy házasságot, ha egy 47 éves férfi lefekszik egy 18 éves lánnyal, de csak egyszeri alkalom volt?

Figyelt kérdés
Szerintem ez nagyon gáz. Ismerősünkkel történt meg, a férj egy fogorvos ismerősének a lányával egyszeri alkalommal szexelt a saját kertjükben, mikor a nő nem volt otthon. A férfi fél, hogy ha a felesége megtudja, oda a kényelmes házas életének. A felesége taszítja, vele nem fekszik le és azt mondja, hogy ez létszükséglet volt.

2015. márc. 19. 10:28
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
Á igen, túl sok kávét ittam ami lerontotta a szövegértésem. :D
2015. márc. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:

12-nek: koffeintartalmú baglyok:D:D :D

[link]

2015. márc. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
96%

Pff, ez a házasság már rég tönkre van menve, ha a feleségére nem kattan a fazon.

Egyáltalán miért vette feleségül azt a nőt??? Lett volna lehetősége idejében nemet mondani, meg sem kérni a kezét.

Ha pedig már így történt, hogy feleségül vette, akkor törekednie kellett volna arra, hogy jó legyen az a házasság, idejében megbeszélni mindent a nejével... Ha meg ehhez pancser, akkor nincs mese, még mindig jobb ha elvált volna a feleségétől, mint az, hogy átveri a fejét és megcsalja, bohócot csinál belőle...

Ha nem akar válni egy olyan nőtől, akit a háta közepére sem kíván, akkor valószínűleg egy önállótlan alak, akinek kényelmes a szitu, mert mondjuk a felesége főz rá, mos rá, kiszolgálja...

Undorító, gyáva jellem az ilyen.

2015. márc. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy tönkre tehet.

A férfi fél - no ezen röhögnöm kell. Amikor tömte a csajt, akkor is félt?

Létszükséglet? Hát ezen is kacarásztam egy sort! Ha megtudja, lehet, hogy a feleség számára is létszükséglet lesz eltörnie férje fején egy vázát! :-)))))

2015. márc. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a dupla presszónál tartok. :D

Hogy ne csak szétoffoljam a témát:


Tehát itt már két dologtól is parázhat: a fogorvos ismerőse kinyírja mert meghúzta a lányát, és a feleségtől aki kivágja otthonról. Mivel a dolog már kitudódott hiszen te tudsz róla, csak idő kérdése hogy visszajut a megfelelő helyekre is. Amikor pedig a környéken már mindenki tud róla csak a feleség nem, elég szarul veszi ki magát a dolog, nagyon megalázó lesz neki és a szégyen hogy ezt tették vele elég lesz hogy kilépjen a házasságból. Nagy az esélye a válásnak.

2015. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

tényleg, te honnan tudsz erről a manőverről? egészen a mély okokig: miszerint azt monda:létszükséglet volt?

(csak nem te szülted őket és kalandos kerti mulatságukat?

2015. márc. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
34%

A no kivanja a ferjet a hatakozepere nem a ferfi undorodik a felesegtol.

Ja, jo kis kifogas. A 47 eves pali miert nem egy 50 eves not latott letszuksegletnek?

Amugy knmu ez a kerdes. Van ilyen hulye 18 eves kis p@csa? 47 evessel? Fuj.

2015. márc. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%
A férfi a barátainak mondta el, akik nagyon együtt éreztek vele és tőlük szivárgott ki hozzám ez az eset.
2015. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
Bocsa z előző kommentet nem tudtam befejezni, azt akartam írni, hogy én is hallottam pletykából hasonló esetet.
2015. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem állj le a grandpas fuck teens videókkal.

Az nem a valóság...

2015. márc. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!