Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy olyan férfi, aki részegen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi, aki részegen képes bántalmazni a feleségét, az józanul is fogja?

Figyelt kérdés
2015. márc. 21. 16:15
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Nem tudom,de a részegség magában is aggasztó.

Az én férjem is ivott,én már ezt is nehezen toleráltam,de ha még agresszív is lett volna, nem maradok mellette.


Nagy nehezen minimálisra csökkentette az italt az eltelt 27 év alatt.Így is szenvedtem eleget, mert a látványa szaga stb, rendkívül taszított, idegesített.


Lehet ,hogy józanul nem bántana, de erre nem innék mérget...

Legjobb lenne, ha el tudná kerülni a berúgást.


De mi váltja ki nála az agressziót ilyenkor?Veszekedsz vele,ha berúg?(mert sajnos én nem tudtam megállni,hogy ne szidjem le ilyenkor...)

2015. márc. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

Nincs veszekedés, csak van, akiből az alkohol minden ok nélkül kihozza az agressziót.

És nyilván nem véletlenül kérdeztem a tapasztalatokat, azért azokból le lehet szűrni, hogy mire lehet számítani ilyen esetekben.

2015. márc. 21. 17:21
 13/29 anonim ***** válasza:
Igen, ha statisztikát készítesz. Nem akkor, ha egy konkrét személy cselekedeteit próbálod megjósolni.
2015. márc. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Rendben utolsó, engem viszont mégis érdekelne a dolog, remélem nem baj és kérlek, ne itt kötekedj, nem muszáj válaszolnod!
2015. márc. 21. 17:44
 15/29 anonim ***** válasza:
Aki egyszer megteszi, az megteszi többször is. Elég sok mindent meg tudnék bocsátani a páromnak, de ezt nem. Abban a pillanatban állnék neki csomagolni.
2015. márc. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
A kérdésedre a válasz: az alkoholizmus súlyosságától függ. Ha keveset iszik akkor kevesebb az esélye annak, hogy józanul is eldurvul.
2015. márc. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

"És nyilván nem véletlenül kérdeztem a tapasztalatokat"


Hát... erre csak azt tudom mondani, hogy az értelmesebbje nem várja meg, hogy "tapasztalt" legyen ilyen területen.

2015. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Remélem jól esik bántani olyan embereket utolsó, akiknek az életéről fogalmad sincs...
2015. márc. 21. 18:23
 19/29 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem esik jól bántani, csak nekem a kérdésből az jön le, hogy a részeges, agresszív párodnak kibúvókat keresel, hogy igazából ő rendes ember, csak ha piál, akkor jár el a keze, közben meg nem akarod észrevenni, hogy ez önámítás.

Nyilván valamilyen függőségben élsz a pároddal, mert különben már leléptél volna.

Én inkább azon gondolkoznék, hogyan tudnám magam függetleníteni. Számomra minden erőszak elfogadhatatlan, és abban élni maga lehet a pokol.

2015. márc. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

1: nem írtam, hogy rólam van szó.

2: nem keresek senkinek mentséget, olvasd el mégegyszer a kérdést.

3: ne gondold, hogy a lelépés, az csak úgy megy, nem mindenkinek van hova menni és miből.

2015. márc. 21. 18:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!